HOME

Agencja Pracy Katowice
Asistwork

Agencja Pracy Asistwork - Oddział w Katowicach

Agencja pośrednictwa pracy Asistwork została utworzona ponad 25 lat temu z myślą o osobach, które aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić dotychczasowe miejsce zatrudnienia. Od kilkudziesięciu lat spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, którymi są zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Jesteśmy wiodącą agencją pracy tymczasowej w Katowicach i całym województwie śląskim. Dzięki nam swoją wymarzoną pracę znalazło już tysiące osób, a pracodawcy wykwalifikowanych pracowników.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w znalezieniu zatrudnienia. Wspomagamy także przedsiębiorców, którzy poszukują odpowiednich osób, mających stanowić ważne ogniwo w funkcjonowaniu ich firmy. Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą, możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie rekrutacji.

W naszej agencji pracy działają wykwalifikowani rekruterzy, którzy posiadają niezbędną wiedzę o obecnej sytuacji na rynku pracy, zasobach ludzkich oraz prowadzeniu rekrutacji pracowników i dokumentacji pracowniczej. Wiemy, jak efektywnie wyszukiwać potencjalnych pracowników do firm, jak również stanowisk pracy, które odpowiadają wymaganiom i kompetencjom pracowników.

Dzięki agencji pracy Asistwork możesz znaleźć swoją wymarzoną pracę w Katowicach lub osobę, która będzie rzetelnym i solidnym pracownikiem na danym stanowisku!

Wypełnij formularz
Oddział w Katowicach

Oferty pracy w Katowicach i województwie Śląskim

Asistwork to agencja pracy w Katowicach, która świadczy swoje usługi na terenie całego województwa śląskiego, a także całej Polski. Z naszych usług chętnie korzystają osoby chcące znaleźć nową pracę, a także firmy, które szukają wykwalifikowanych pracowników. Oferując usługi pośrednictwa pracy w Katowicach i województwie śląskim staramy się spełnić wszystkie oczekiwania pracowników i błyskawicznie reagujemy na potrzeby pracodawców. Jesteśmy zawsze blisko nich i wspieramy w codziennych działaniach, co pokazuje, że mogą na nas zawsze liczyć. Kandydaci poszukujący pracy mają zapewniony dostęp do największej bazy przedsiębiorców w Polsce, dysponujących wolnymi miejscami pracy w Katowicach i województwie śląskim.

Praca w Katowicach czeka na ciebie !

Katowice są miastem oferującym dostęp do szerokiego rynku pracy. Nasi specjaliści codziennie rekrutują nowych pracowników, którzy chcą spełniać się zawodowo w nowych przedsiębiorstwach. Specjalnie dla osób szukających oferty pracy w Katowicach i na Śląsku mamy przygotowane najlepsze propozycje . Podczas procesu rekrutacyjnego jesteśmy do stałej dyspozycji kandydatów do pracy i pomagamy im w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza na rynek pracy, to świetnie trafiłeś! W rozbudowanej bazie naszej agencji pracy mamy oferty pracy zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i z doświadczeniem.

Znajdź pracę

Agencja pośrednictwa pracy Katowice - Nasze usługi

Asistwork to agencja pośrednictwa pracy tymczasowej i stałej, która oferuje swoim Klientom szeroki pakiet usług. Dedykowane są one osobom szukającym pracy oraz przedsiębiorcom, którzy dysponują wolnym stanowiskiem i szukają na nie wykwalifikowanego pracownika. W Katowicach oferujemy kilka rodzajów wsparcia naszym Klientom. W pakiecie usług agencji pracy Asistwork znajduje się rekrutacja stała, praca tymczasowa, obsługa kadrowo-płacowa oraz outplacement, czyli wsparcie dla pracowników zwalnianych grupowo i indywidualnie.

Praca tymczasowa

Rekrutacja na stanowiska pracy tymczasowej w Katowicach i na Śląsku dedykowana jest osobom, które poszukują pracy na określony czas, np. wakacje. Dzięki współpracy z wieloma firmami możemy zaproponować szeroką ofertę stanowisk pracy w tym zakresie. Asistwork w Katowicach będzie Twoim bezpośrednim pracodawcą, dzięki czemu zyskasz stałą opiekę naszego Konsultanta.

Rekrutacja pracowników

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać, w imieniu pracodawców, cały proces rekrutacyjny pracownika. Rozpoczynamy od analizy potrzeb i kończymy na rekomendacji najodpowiedniejszych pracowników na dane stanowisko pracy.

Rekrutacja pracowników z zagranicy

Firmom współpracującym z nami oferujemy również możliwość znalezienia pracownika z zagranicy. W imieniu kandydatów załatwiamy wszelkie niezbędne formalności związane z ich zatrudnieniem. Dzięki temu zarówno pracodawcy, jak i pracownicy nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur, ponieważ nad wszystkim czuwa nasz zespół specjalistów.

Payroll- obsługa kadrowo-płacowa

Obsługa kadrowo-płacowa to dynamicznie rozwijająca się gałąź outsourcingu, która także znajduje się w naszej ofercie. Obliczanie składek, wypłata wynagrodzeń dla pracowników, kontrolowanie urlopów oraz wiele innych obowiązków - tym mogą zająć się nasi specjaliści. Dzięki temu pracodawcy mogą zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na realizację innych zadań w firmie.

Outplacement

W Asistwork w Katowicach oferujemy także outplacement, czyli wsparcie dla pracowników i pracodawców w celu rozwiązania kwestii zwolnień grupowych oraz indywidualnych. Dysponujemy specjalnie przygotowanym programem wsparcia, który pomaga łatwiej poradzić sobie z utratą pracy. Nasi specjaliści pomagają w szybkim znalezieniu nowego pracodawcy, a nawet w założeniu własnej działalności gospodarczej.

Optymalizacja PFRON

Specjaliści z Asistwork w Katowicach zajmują się optymalizacją kosztów związanych z wpłatami na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki doświadczeniu i aktualnej wiedzy wiemy, jak wygenerować oszczędności z tego tytułu. Ponadto przedsiębiorstwa zyskują dodatkowo nowych pracowników, którzy wykazują się ogromną chęcią do pracy i motywacją do realizowania powierzonych im zadań.

Skontaktuj się z nami

Znajdź pracę w Katowicach z naszą agencją pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej Asistwork oferuje pomoc w znalezieniu nowego stanowiska pracy stałej, jak również tymczasowej w Katowicach i na Śląsku. Jeśli jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i rzetelnie wykonujesz powierzone Tobie zadania, to z pewnością znajdziemy stanowisko pracy dla Ciebie. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV, a my znajdziemy pracę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom oraz umiejętnościom. Nasza oferta skierowana jest także do osób, które mają stabilną pracę, ale potrzebują nowych wyzwań i rozwoju. Nasi specjaliści znajdą dla Ciebie ciekawe propozycje związane z Twoim profilem zawodowym, a także zaproponują specjalistyczne projekty rekrutacyjne. Dzięki nam znajdziesz nie tylko nową pracę, ale także zadbasz o swój rozwój zawodowy i osobisty!

Agencja pracy Asistwork - Twoja pomoc na rynku pracy

Agencja pośrednictwa pracy Asistwork oferuje pomoc osobom poszukującym zatrudnienia, jak i przedsiębiorcom szukających pracowników. Jeśli nie masz czasu na znalezienie osoby na dane stanowisko, przekaż nam swoje wymagania, a my znajdziemy odpowiedniego kandydata. Współpracujemy z wieloma firmami, dla których zrekrutowaliśmy tysiące pracowników. Agencja pracy Asistwork to jeden z liderów usług personalnych w Katowicach. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół składający się z najlepszych specjalistów. Doskonale znamy realia rynku i wiemy, jak tworzyć rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki nam znajdziesz pracowników tymczasowych, jak i na stałe do swojej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Solid security TUZ Unity Solid Group Perfect Cleaning Eurofinance

Wypełnij formularz

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Przedstaw nam swoje wymagania

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.