Agencja Pracy Katowice Asistwork

Agencja Pracy Asistwork - Oddział w Katowicach

Agencja pośrednictwa pracy Asistwork została utworzona ponad 25 lat temu z myślą o osobach, które aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić dotychczasowe miejsce zatrudnienia. Od kilkudziesięciu lat spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, którymi są zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Jesteśmy wiodącą agencją pracy tymczasowej w Katowicach i całym województwie śląskim. Dzięki nam swoją wymarzoną pracę znalazło już tysiące osób, a pracodawcy wykwalifikowanych pracowników.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w znalezieniu zatrudnienia. Wspomagamy także przedsiębiorców, którzy poszukują odpowiednich osób, mających stanowić ważne ogniwo w funkcjonowaniu ich firmy. Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą, możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie rekrutacji.

W naszej agencji pracy  działają wykwalifikowani rekruterzy, którzy posiadają niezbędną wiedzę o obecnej sytuacji na rynku pracy, zasobach ludzkich oraz prowadzeniu rekrutacji pracowników i dokumentacji pracowniczej. Wiemy, jak efektywnie wyszukiwać potencjalnych pracowników do firm, jak również stanowisk pracy, które odpowiadają wymaganiom i kompetencjom pracowników.

Dzięki agencji pracy Asistwork możesz znaleźć swoją wymarzoną pracę w Katowicach lub osobę, która będzie rzetelnym i solidnym pracownikiem na danym stanowisku!

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2022/06/shutterstock_164556029.webp


Oferty pracy w Katowicach i województwie Śląskim


Asistwork to agencja pracy w Katowicach, która świadczy swoje usługi na terenie całego województwa śląskiego, a także całej Polski. Z naszych usług chętnie korzystają osoby chcące znaleźć nową pracę, a także firmy, które szukają wykwalifikowanych pracowników. Oferując usługi pośrednictwa pracy w Katowicach i województwie śląskim staramy się spełnić wszystkie oczekiwania pracowników i błyskawicznie reagujemy na potrzeby pracodawców. Jesteśmy zawsze blisko nich i wspieramy w codziennych działaniach, co pokazuje, że mogą na nas zawsze liczyć. Kandydaci poszukujący pracy mają zapewniony dostęp do największej bazy przedsiębiorców w Polsce, dysponujących wolnymi miejscami pracy w Katowicach i województwie śląskim.


Praca w Katowicach czeka na ciebie !


Katowice są miastem oferującym dostęp do szerokiego rynku pracy. Nasi specjaliści codziennie rekrutują nowych pracowników, którzy chcą spełniać się zawodowo w nowych przedsiębiorstwach. Specjalnie dla osób szukających oferty pracy w Katowicach i na Śląsku mamy przygotowane najlepsze propozycje . Podczas procesu rekrutacyjnego jesteśmy do stałej dyspozycji kandydatów do pracy i pomagamy im w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza na rynek pracy, to świetnie trafiłeś! W rozbudowanej bazie naszej agencji pracy mamy oferty pracy zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i z doświadczeniem.


Agencja pośrednictwa pracy Katowice - Nasze usługi


Asistwork to agencja pośrednictwa pracy tymczasowej i stałej, która oferuje swoim Klientom szeroki pakiet usług. Dedykowane są one osobom szukającym pracy oraz przedsiębiorcom, którzy dysponują wolnym stanowiskiem i szukają na nie wykwalifikowanego pracownika. W Katowicach oferujemy kilka rodzajów wsparcia naszym Klientom. W pakiecie usług agencji pracy Asistwork znajduje się rekrutacja stała, praca tymczasowa, obsługa kadrowo-płacowa oraz outplacement, czyli wsparcie dla pracowników zwalnianych grupowo i indywidualnie.
Rekrutacja na stanowiska pracy tymczasowej w Katowicach i na Śląsku dedykowana jest osobom, które poszukują pracy na określony czas, np. wakacje. Dzięki współpracy z wieloma firmami możemy zaproponować szeroką ofertę stanowisk pracy w tym zakresie. Asistwork w Katowicach będzie Twoim bezpośrednim pracodawcą, dzięki czemu zyskasz stałą opiekę naszego Konsultanta.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać, w imieniu pracodawców, cały proces rekrutacyjny pracownika. Rozpoczynamy od analizy potrzeb i kończymy na rekomendacji najodpowiedniejszych pracowników na dane stanowisko pracy.
Rekrutacja pracowników z zagranicy
Firmom współpracującym z nami oferujemy również możliwość znalezienia pracownika z zagranicy. W imieniu kandydatów załatwiamy wszelkie niezbędne formalności związane z ich zatrudnieniem. Dzięki temu zarówno pracodawcy, jak i pracownicy nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur, ponieważ nad wszystkim czuwa nasz zespół specjalistów.
Payroll- obsługa kadrowo-płacowa
Obsługa kadrowo-płacowa to dynamicznie rozwijająca się gałąź outsourcingu, która także znajduje się w naszej ofercie. Obliczanie składek, wypłata wynagrodzeń dla pracowników, kontrolowanie urlopów oraz wiele innych obowiązków - tym mogą zająć się nasi specjaliści. Dzięki temu pracodawcy mogą zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na realizację innych zadań w firmie.
W Asistwork w Katowicach oferujemy także outplacement, czyli wsparcie dla pracowników i pracodawców w celu rozwiązania kwestii zwolnień grupowych oraz indywidualnych. Dysponujemy specjalnie przygotowanym programem wsparcia, który pomaga łatwiej poradzić sobie z utratą pracy. Nasi specjaliści pomagają w szybkim znalezieniu nowego pracodawcy, a nawet w założeniu własnej działalności gospodarczej.
Specjaliści z Asistwork w Katowicach zajmują się optymalizacją kosztów związanych z wpłatami na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki doświadczeniu i aktualnej wiedzy wiemy, jak wygenerować oszczędności z tego tytułu. Ponadto przedsiębiorstwa zyskują dodatkowo nowych pracowników, którzy wykazują się ogromną chęcią do pracy i motywacją do realizowania powierzonych im zadań.


Znajdź pracę w Katowicach z naszą agencją pracy tymczasowej


Agencja pracy tymczasowej Asistwork oferuje pomoc w znalezieniu nowego stanowiska pracy stałej, jak również tymczasowej w Katowicach i na Śląsku. Jeśli jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i rzetelnie wykonujesz powierzone Tobie zadania, to z pewnością znajdziemy stanowisko pracy dla Ciebie. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV, a my znajdziemy pracę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom oraz umiejętnościom. Nasza oferta skierowana jest także do osób, które mają stabilną pracę, ale potrzebują nowych wyzwań i rozwoju. Nasi specjaliści znajdą dla Ciebie ciekawe propozycje związane z Twoim profilem zawodowym, a także zaproponują specjalistyczne projekty rekrutacyjne. Dzięki nam znajdziesz nie tylko nową pracę, ale także zadbasz o swój rozwój zawodowy i osobisty!


Agencja pracy Asistwork - Twoja pomoc na rynku pracy


Agencja pośrednictwa pracy Asistwork oferuje pomoc osobom poszukującym zatrudnienia, jak i przedsiębiorcom szukających pracowników. Jeśli nie masz czasu na znalezienie osoby na dane stanowisko, przekaż nam swoje wymagania, a my znajdziemy odpowiedniego kandydata. Współpracujemy z wieloma firmami, dla których zrekrutowaliśmy tysiące pracowników. Agencja pracy Asistwork to jeden z liderów usług personalnych w Katowicach. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół składający się z najlepszych specjalistów. Doskonale znamy realia rynku i wiemy, jak tworzyć rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki nam znajdziesz pracowników tymczasowych, jak i na stałe do swojej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali
nam
bt_bb_section_top_section_coverage_image


Wypełnij formularz
https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2022/06/Asist_5.webp

  Uzupełnij pola z  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.


  Przedstaw nam swoje wymagnia

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

  KontaktAsistwork
  Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
  Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
  Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
  Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

  © 2014 – 2022 Asistwork