HOME

Praca tymczasowa

Agencja pracy tymczasowej Asistwork to wiodąca firma na rynku usług personalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że staliśmy się profesjonalistami w swojej branży i zaufało nam wielu Klientów. Kandydatom, którzy zdecydują się na współpracę z naszą agencją, zapewniamy szeroką ofertę pracy tymczasowej w całym kraju. Wierzymy, że niezależnie od tego, co znajduje się w Twoim CV, zaproponujemy Ci odpowiednie stanowisko pracy. W naszej bazie figurują oferty dla osób o różnym wykształceniu, umiejętnościach i doświadczeniu.

Przez wiele lat funkcjonowania naszej agencji pracy nawiązaliśmy stałe współprace zarówno z małymi, jak i dużymi firmami. Dzięki temu możemy zaspokoić ich potrzeby związane z kadrą pracowniczą, a kandydatom oferować stałą dostępność miejsc pracy. Teraz i Ty możesz stać się jednym z kandydatów i znaleźć zatrudnienie w renomowanym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Wystarczy, że wyślesz do nas swoje zgłoszenie, a my przedstawimy Ci najodpowiedniejsze oferty, dopasowane do Twoich możliwości i wymagań.

Sprawdź aktualne oferty pracy
Praca tymczasowa

Czym jest praca tymczasowa?

Praca tymczasowa należy do nowoczesnej formy zatrudnienia, która dopasowana jest do obecnych wymagań współczesnego rynku. Zasady współpracy pomiędzy naszą agencją pracy a kandydatami są bardzo proste – pracownik zatrudniany jest przez Asistwork na podstawie umowy zlecenia lub o prace tymczasową, dzięki czemu opłacane są wszystkie podatki i składki. Następnie jest on delegowany realizacji zadań na terenie firmy, która z nami współpracuje.

Jako pracownik tymczasowy możesz wykonywać prace sezonowe, a także pracować w biurze, usługach, czy też przy linii produkcyjnej. Zakres obowiązków zależy od Twoich predyspozycji, umiejętności i doświadczenia. Niezależnie od stanowiska, jakie zajmiesz, możemy zaoferować Ci elastyczny grafik, który będzie dopasowany do Twoich oczekiwań oraz przejrzysty system wynagrodzeń.

Praca tymczasowa - dla kogo?

Zatrudnienie tylko na pewien okres jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla młodych osób. Dlatego też z naszej oferty pracy tymczasowej korzystają głównie studenci i uczniowie. Dzięki temu, że grafik może być elastyczny, praca nie musi kolidować z planem zajęć na uczelni. W Asistwork mamy oferty pracy dla wszystkich, którzy szukają tego typu zatrudnienia. Dzięki współpracy z firmami z różnych branż, możemy zaproponować stanowiska także dla osób na emeryturze lub w wieku przedemerytalnym, które chcą podreperować domowy budżet. Zatrudnienie na określony czas spodoba się również osobom, które niedawno straciły pracę i szybko potrzebują nowego źródła dochodów.

Praca tymczasowa - korzyści dla pracodawców

które będą z niej płynąć. Przede wszystkim umożliwi im to łatwiej i szybciej dopasować się do wahań na rynku pracy. W swojej bazie mamy wielu pracowników, których możemy delegować do wykonywania zadań w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki temu szybko zastąpisz nieobecność etatowego pracownika, która spowodowana będzie np. chorobą urlopem lub nagłym zwolnieniem. Ponadto firmy mogą oferować zatrudnionym elastyczność i jednocześnie lepiej zaspokajać ich potrzeby

W zależności od potrzeb pracodawcy możemy zaoferować usługi naszych kandydatów na kilka dni, tygodni lub miesięcy. Dzięki temu mogą oni zachować ciągłość pracy w branżach, w których liczba zadań szybko i gwałtownie się zmienia. Koszty zatrudnienia pracownika tymczasowego są także niższe, szczególnie w przypadku zleceń krótkoterminowych. W Asistwork dysponujemy dużą bazą kandydatów z umiejętnościami z wielu branż. Jeśli potrzebujesz pracownika tymczasowego, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Jakich pracowników pozyskujemy?

Asistwork to agencja pracy tymczasowej, w której firmy mogą znaleźć kandydatów na wiele stanowisk, także na te specjalistyczne. Dzięki temu możemy oferować kompleksowe usługi, które z pewnością spełnią oczekiwania i potrzeby pracodawców.

Pracownicy produkcji

Pracownicy linii produkcyjnych to jedne z najważniejszych osób w przedsiębiorstwie, ponieważ dbają o to, aby zapewnić ciągłość procesów niezbędnych do funkcjonowania firmy. W swojej bazie mamy wykwalifikowanych kandydatów, którzy mają odpowiednie doświadczenie i umiejętności do realizacji powierzonych im zadań.

Pracownicy biurowi

Do pracy tymczasowej delegujemy również osoby mające doświadczenie w pracy biurowej. Dzięki temu w nagłych przypadkach możemy zaoferować kandydatów, którzy zajmą się sporządzaniem pism, ustalaniem harmonogramu spotkań, a także dokumentacją firmową i funkcjonowaniem biura.

Logistyka i magazynowanie

W bazie Asistwork mamy pracowników na stanowiska magazynierów, którzy dzięki doświadczeniu potrafią sprawnie obsługiwać wszystkie procesy związane z logistyką i magazynowaniem towarów. Delegujemy do pracy osoby, które odpowiadają potrzebom i spełniają oczekiwania pracodawców.

Pracownicy zarządzający i kierownicy działów

Zarządzanie działem wymaga wiedzy i doświadczenia, które przełoży się na efektywność procesów i realizację celów w firmie. Wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania, a my delegujemy do pracy osobę, która będzie miała odpowiadające Tobie umiejętności.

Pracownicy sezonowi

Oferujemy usługi pracowników, którzy wykonują pracę sezonową np. przy zbiorach owoców i warzyw. Są to osoby rzetelne, wykazujące chęć do realizacji powierzonych im zadań i sumienne. Możemy delegować pracownika na kilka dni, tydzień lub miesiąc - zależnie od Twoich potrzeb.

Personel techniczny

W Asistwork mamy także kandydatów do pracy jako personel techniczny. Dzięki nim zadbasz o aspekty związane z bezpieczeństwem w swojej firmie, a także czystością, czy też pielęgnowaniem terenów zielonych. Wybierzemy kandydatów, którzy będą mieli wymagane przez Ciebie umiejętności i delegujemy ich do pracy w Twoim przedsiębiorstwie.

Korzyści pracy tymczasowej dla pracownika

Szukasz pracy tymczasowej? Chcesz znaleźć zatrudnienie tylko na określony czas? Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV! Podejmując współpracę z Asistwork możesz znaleźć pracę praktycznie natychmiast, bez procesu selekcji. Ponadto istnieje możliwość dostosowania grafiku do Twoich zajęć na uczelni, jeśli jesteś studentem lub uczniem. Elastyczne godziny pracy umożliwiają również pracę tylko w dni weekendowe za dodatkowe wynagrodzenie.

Podjęcie pracy tymczasowe może także wiązać się z wyższymi zarobkami, ponieważ pracodawcy często poszukują dodatkowych osób natychmiast. Nie musisz także obawiać się nagłego zwolnienia – w razie wystąpienia takiej sytuacji natychmiast znajdziemy dla Ciebie inne stanowisko. Praca tymczasowa jest także świetnym rozwiązaniem dla kandydatów, którzy lubią zróżnicowane wyzwania i preferują rozwój osobisty w wielu branżach. Dzięki temu będziesz mógł spróbować pracy na wielu stanowiskach i wybrać to, które będzie najbardziej Ci odpowiadało w przyszłości. Zapraszamy do kontaktu!

Znajdź pracę tymczasową

Praca tymczasowa a prawo

Praca tymczasowa daje wielu naszym Klientom szansę na rozwój osobisty i znalezienie zatrudnienia w trudnej sytuacji materialnej. To także możliwość znalezienia stanowiska, które najbardziej odpowiada przyszłemu pracownikowi i pozwala się rozwijać w ulubionej branży. Asistwork to wiodąca agencja pracy tymczasowej Polsce, która przestrzega przepisów prawa dotyczących tej formy zatrudnienia. Współpracując z nami masz gwarancję tego, że wszystkie formalności zostaną dopilnowane i przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Umowa o pracę tymczasową

Wysyłając do nas swoje CV i przechodząc proces rekrutacji masz pewność, że zostanie CI zaoferowana umowa o pracę tymczasową. Różni się ona od standardowej umowy o pracę tym, że jest zawierana na czas określony i bezpośrednio z Asistwork, a nie firmą, w której będziesz wykonywać powierzone zadania.

Czas trwania pracy tymczasowej

Umowa o pracę tymczasową zawierana jest na czas określony i może trwać maksymalnie 18 miesięcy w ciągu 36 miesięcy. Wyjątkiem może być zastępstwo nieobecnego pracownika i wtedy umowa może trwać do 36 miesięcy.

Zobowiązania stron przy pracy tymczasowej

Podobnie, jak w innych rodzajach umowy, praca tymczasowa niesie ze sobą pewne zobowiązania wszystkich stron – pracownik, firma zatrudniająca, agencja pracy. Po stronie pracodawcy, który poszukuje odpowiedniego kandydata leży jego przeszkolenie z przepisów BHP wstępnego i stanowiskowego. Ponadto prowadzi on ewidencję czasu pracy oraz wyznacza pracownikowi termin urlopu. W jego gestii leży także zaznajomienie osoby zatrudnianej z obowiązkami na danym stanowisku i przedstawienie jej oceny ryzyka zawodowego.

Agencja pracy tymczasowej jest zobowiązana do znalezienia pracownika, który będzie odpowiadał profilowi osoby na danym stanowisku. Ponadto zajmuje się ona sprawami kadrowo-płacowymi, w tym wypłatą wynagrodzeń i odprowadzaniem składek. Na koniec miesiąca rozliczeniowego agencja pracy tymczasowej wystawia pasek płacowy, na którym znajdują się wszystkie informacje związane z przepracowanymi godzinami.

W przypadku pracownika tymczasowego zakres obowiązków nie różni się od tych, jakie ma pracownik etatowy. Musi więc przestrzegać przepisów BHP, regulaminu oraz czasu pracy. Dodatkowo może on zostać objęty benefitami, jakie obowiązują w firmie.

Z naszych usług korzystają firmy z różnych branż:

Solid security TUZ Unity Solid Group Perfect Cleaning Eurofinance

Kontakt z nami jest prosty

Skontaktuj się z nami

Odwiedź naszą agencję lub po prostu wyślij nam e-mail w dowolnym momencie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Adres

ul. Plac Konstytucji 3
Maja 3,
50-083 (biurowiec Silver Tower Center)

Telefon

693 602 558

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Przedstaw nam swoje wymagania

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.