Sprawdź, jak pracujemyJak działamy

Naszym celem jest wsparcie Twojego biznesu w kompletowaniu odpowiednio wykwalifikowanej kadry.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów od rekrutacji i HR, których zadaniem jest przeprowadzenie rekrutacji do Twojego zespołu. Pomagamy w rozwoju Twojego biznesu poprzez zatrudnienie pracowników odpowiadających wymaganiom i specyfice prowadzonej działalności.

Współpracę rozpoczynamy od precyzyjnej analizy Twoich potrzeb i oczekiwań, pod kątem których poszukujemy pracowników do Twojego zespołu. Następnie organizujemy rekrutację i zapraszamy na rozmowę kandydatów spełniających określone kryteria. Szczegółowy wywiad, testy kompetencji i analiza dokumentów pozwalają na znalezienie kandydatów, którzy spełniają Twoje wymagania.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Pomagam w rozwoju Twojego biznesu

Skuteczna rekrutacja pracowników
do Twojej firmy

Inwestuj w zasoby ludzkie i powiększaj zyski

Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, ilu pracowników i na jakie stanowiska zamierzasz zatrudnić. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno niewielkie firmy usługowe, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze rynku pracy. Pomogliśmy setkom przedsiębiorców w kompletowaniu kadry i mamy nadzieję, że również staniesz się jednym z nich.

Posługujemy się wyłącznie profesjonalnymi, sprawdzonymi metodami i technikami rekrutacji, które zawsze dopasowujemy do specyfiki Twojej działalności i konkretnego stanowiska.

Podczas poszukiwania pracowników zwracamy uwagę zarówno na kompetencje twarde, jak i umiejętności miękkie. Kompleksowo analizujemy sylwetki pracowników, tak aby w jak największym stopniu spełniali określone wymagania i dobrze pasowali do Twojego zespołu.

Zachęcamy do współpracy niezależnie od tego, na jakie stanowisko poszukujesz pracowników. Z powodzeniem prowadzimy rekrutacje zarówno na wysoce specjalistyczne posady, które wymagają wąskich kompetencji, jak i do najprostszych prac możliwych bez fachowych kwalifikacji.

Obsługujemy firmy z każdej branży. Możesz nam zlecić rekrutację niezależnie od tego, czy działasz w sektorze produkcji, najnowszych technologii, medycyny, usług, czy w jakiejkolwiek innej branży.

Działamy elastycznie, profesjonalnie i skutecznie. Wyręczamy Cię w poszukiwaniu pracowników, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, mając pewność, że uda się skompletować dobry zespół.

Elastyczność

Z powodzeniem poszukujemy pracowników na każde stanowisko.

Profesjonalizm

Posługujemy się sprawdzonymi technikami i metodami rekrutacji.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Powierzając rekrutację fachowcom, zyskujesz w każdym wymiarze.

Kompleksowe wsparcie

Nie tylko poszukujemy pracowników, ale też pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z zatrudnieniem.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Co mówią o nas klienci

Sprawdź opinie
O naszej agencji

AWG Sp. z o.o. pracuje w sposób elastyczny i dostosowuje się do naszych indywidualnych potrzeb, realizując zapotrzebowanie na pracowników zewnętrznych zgodnie z naszymi zamówieniami. Firma AWF Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny partner w dotychczasowej współpracy.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/Bez-nazwy-2-160x160.jpg
Zenon Jędrocha

STALPROFIL SA

AWG Sp. z o.o. rekrutuje oraz deleguje do pracy w naszej firmie osoby posiadające niezbędne kwalifikacje, oraz uprawnienia do pracy na danych stanowiskach. Współpraca układa się bardzo dobrze, co pozwala na utrzymywanie między nami długoterminowych relacji biznesowych.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/Bez-nazwy-1-160x160.jpg
Zbigniew Kryk

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

BROWAR FORTUNA rekomenduje firmę AWG Sp. z o.o. jako godnego, rzetelnego w obowiązkach, towarzyszy w sprawach biznesowych. Grupa AWG deleguje pracowników zgodnych z zapotrzebowaniem oraz wszelkimi zaznaczonymi kryteriami.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/browarfortuna-160x160.jpg
Mateusz Bartkowiak

BROWAR FORTUNA SP. Z O.O.

KontaktAsistwork
Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

© 2014 – 2022 Asistwork