Sprawdź, jak pracujemy

Jak działamy

Naszym celem jest wsparcie Twojego biznesu w kompletowaniu odpowiednio wykwalifikowanej kadry.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów od rekrutacji i HR, których zadaniem jest przeprowadzenie rekrutacji do Twojego zespołu. Pomagamy w rozwoju Twojego biznesu poprzez zatrudnienie pracowników odpowiadających wymaganiom i specyfice prowadzonej działalności.

Współpracę rozpoczynamy od precyzyjnej analizy Twoich potrzeb i oczekiwań, pod kątem których poszukujemy pracowników do Twojego zespołu. Następnie organizujemy rekrutację i zapraszamy na rozmowę kandydatów spełniających określone kryteria. Szczegółowy wywiad, testy kompetencji i analiza dokumentów pozwalają na znalezienie kandydatów, którzy spełniają Twoje wymagania.

Jak działamy

Pomagam w rozwoju Twojego biznesu

Skuteczna rekrutacja
pracowników
do Twojej firmy

Inwestuj w zasoby ludzkie i powiększaj zyski

Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, ilu pracowników i na jakie stanowiska zamierzasz zatrudnić. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno niewielkie firmy usługowe, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze rynku pracy. Pomogliśmy setkom przedsiębiorców w kompletowaniu kadry i mamy nadzieję, że również staniesz się jednym z nich.

Posługujemy się wyłącznie profesjonalnymi, sprawdzonymi metodami i technikami rekrutacji, które zawsze dopasowujemy do specyfiki Twojej działalności i konkretnego stanowiska.

Podczas poszukiwania pracowników zwracamy uwagę zarówno na kompetencje twarde, jak i umiejętności miękkie. Kompleksowo analizujemy sylwetki pracowników, tak aby w jak największym stopniu spełniali określone wymagania i dobrze pasowali do Twojego zespołu.

Zachęcamy do współpracy niezależnie od tego, na jakie stanowisko poszukujesz pracowników. Z powodzeniem prowadzimy rekrutacje zarówno na wysoce specjalistyczne posady, które wymagają wąskich kompetencji, jak i do najprostszych prac możliwych bez fachowych kwalifikacji.

Obsługujemy firmy z każdej branży. Możesz nam zlecić rekrutację niezależnie od tego, czy działasz w sektorze produkcji, najnowszych technologii, medycyny, usług, czy w jakiejkolwiek innej branży.

Działamy elastycznie, profesjonalnie i skutecznie. Wyręczamy Cię w poszukiwaniu pracowników, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, mając pewność, że uda się skompletować dobry zespół.

Elastyczność

Z powodzeniem poszukujemy pracowników na każde stanowisko.

Profesjonalizm

Posługujemy się sprawdzonymi technikami i metodami rekrutacji.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Powierzając rekrutację fachowcom, zyskujesz w każdym wymiarze.

Kompleksowe wsparcie

Nie tylko poszukujemy pracowników, ale też pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z zatrudnieniem.

Co mówią o nas klienci

Sprawdź opinie O naszej agencji