https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/pracodawca.png
PROPER BUSINESS WORKING

Nasza wizja
sukces firmy

Kadra Twojej firmy decyduje o jej sukcesie, dlatego jeśli chcesz ją skompletować i zatrudnić pracowników, powierz rekrutację specjalistom z naszej agencji. W Twoim imieniu poszukujemy najlepszych kandydatów, którzy spełniają określone wymagania i pasują do specyfiki danego stanowiska. Współpraca z naszą firmą otwiera Twojemu przedsiębiorstwu drzwi do sukcesu i daje szanse na wykorzystanie pojawiających się możliwości rozwojowych.

Podczas rekrutacji kandydatów kierujemy się przede wszystkim potrzebami Twojej firmy. Korzystamy ze sprawdzonych i efektywnych narzędzi oraz metod, które pozwalają na precyzyjne znalezienie dowolnej liczby pracowników na każde stanowisko. Współpraca z naszym biurem to zyskowna inwestycja w rozwój i rynkowy sukces Twojego przedsiębiorstwa.

Solicitory
Business Planning
Human Resources
Strategy
Start Ups
Integration
POŁĄCZENIE SIŁ

Mapa
współpracy

Analiza Twoich potrzeb i wymagań
Współpracę rozpoczynamy od precyzyjnego rozpoznawania specyfiki danego stanowiska i Twoich wymagań dotyczących kandydatów.
Publikacja ogłoszeń
Na podstawie dokładnej analizy Twoich wymagań i charakterystyki danego stanowiska publikujemy ogłoszenia w odpowiednio dobranych miejscach.
Rekrutacja pracowników
Wśród wybranych kandydatów, którzy przesłali aplikacje, przeprowadzamy rekrutację w celu znalezienia osób pasujących do określonych kryteriów.
Wybór i propozycja kandydatów
Przedstawiamy Ci kandydatów, którzy naszym zdaniem najlepiej nadają się na dane stanowisko, a Ty decydujesz o ich zatrudnieniu lub odrzuceniu.
Start Ups
Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric outside the box thinking.
Organisations
Seamlessly empower fully researched growth strategies and interoperable internal or organic sources.
Integration
Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent areas.
Merging
Globally incubate standards compliant channels before scalable superior deliverables.
0123456789001234567890%

Success for all clients

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies.
012345678900123456789001234567890+

Advices given

Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration.
012345678900123456789001234567890+

Businesses guided

Completely pursue scalable customer service through scalable proactive metrics.
0123456789001234567890+

Awards achieved

Seamlessly empower fully researched growth strategies and interoperable organic sources.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
ZAUFALI NAM

Opinie
pracodawców

AWG Sp. z o.o. pracuje w sposób elastyczny i dostosowuje się do naszych indywidualnych potrzeb, realizując zapotrzebowanie na pracowników zewnętrznych zgodnie z naszymi zamówieniami. Firma AWF Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny partner w dotychczasowej współpracy.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/Bez-nazwy-2-160x160.jpg
Zenon Jędrocha

STALPROFIL SA

AWG Sp. z o.o. rekrutuje oraz deleguje do pracy w naszej firmie osoby posiadające niezbędne kwalifikacje, oraz uprawnienia do pracy na danych stanowiskach. Współpraca układa się bardzo dobrze, co pozwala na utrzymywanie między nami długoterminowych relacji biznesowych.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/Bez-nazwy-1-160x160.jpg
Zbigniew Kryk

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

BROWAR FORTUNA rekomenduje firmę AWG Sp. z o.o. jako godnego, rzetelnego w obowiązkach, towarzysza w sprawach biznesowych. Grupa AWG deleguje pracowników zgodnych z zapotrzebowaniem oraz wszelkimi zaznaczonymi kryteriami.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/browarfortuna-160x160.jpg
Mateusz Bartkowiak

BROWAR FORTUNA SP. Z O.O.

WYŚLIJ NAM SWOJE POTRZEBY

Poszukujesz pracowników do swojej firmy?

OTRZYMAJ OFERTĘ

Poszukujesz pracowników do swojej firmy?

ZAUFALI NAM

Nasi
Klienci

amlux_logo
bsh_logo
eurofinance_logo
perfect_cleaning_logo
polpatron_logo
solid_group_logo
solid_security_logo
tuz_logo
unity_logo

INDYWIDUALNE PODEJŚCIEZamów ofertę

Odwiedź naszą agencję lub po prostu wyślij nam e-mail w dowolnym momencie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.
Adres
ul.Żmigrodzka 244
51-131 Wrocław
Telefon
693 602 558
E-mail
dzialhandlowy@asistwork.pl

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od AWG Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

  Administratorem Pana/Pani danych jest AWG Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu: 1) udzielenia odpowiedzi na pytanie; 2) realizacji zgłoszenia wskazanego w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to: 1) realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony; 2) działania podejmowane w celu realizacji umowy). Dane będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi lub realizacji zgłoszenia, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Może Pan/Pani kontaktować się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu email: iod@asistwork.pl

  KontaktAsistwork
  Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
  Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
  https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/06/mapa-konturowa-asist.png
  Warszawa
  Poznań
  Katowice
  Wrocław
  Zielona Góra
  Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
  Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

  © 2014 – 2021 Asistwork