Rekrutacja pracowników

W Asistwork oferujemy przedsiębiorstwom profesjonalne usługi rekrutacji pracowników. Dysponujemy szeroką bazą wykwalifikowanych kandydatów do pracy, którzy są zainteresowani zatrudnieniem. Mamy bogate doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi międzynarodowymi firmami, jak i mniejszymi, które od wielu lat korzystają z naszej pomocy w zakresie HR. Specjalizujemy się w rekrutacji zmotywowanych pracowników tymczasowych, jak i stałych, w szczególności w okresie zwiększonego popytu na rynku pracy.

Wieloletnie doświadczenie agencji pracy Asistwork w rekrutacji i selekcji pracowników pozwoliło wielu firmom dynamicznie się rozwijać. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów oraz bazie pracowników, możemy w ekspresowym tempie pozyskiwać wartościowych kandydatów, którzy będą spełniali Twoje oczekiwania i wymagania co do stanowiska pracy.

Współpracując z nami odciążysz swój wewnętrzny dział HR, uwolnisz zasoby personalne, a także czasowe. Dodatkowo zoptymalizujesz swoje nakłady finansowe na dział personalny i zmniejszysz koszty pracy. W Asistwork dysponujemy specjalistami, którzy uzyskają do Twojej firmy zmotywowanych i wartościowych pracowników zarówno do prostych prac, jak i na stanowiska techniczne oraz wymagające specjalistycznej wiedzy i odpowiednich umiejętności.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2022/07/shutterstock_1146923474.webp

Rekrutacja pracowników - na czym polega?

W Asistwork cały proces rekrutacji skupia się na współpracy pomiędzy kandydatem a naszymi specjalistami. Mając wieloletnie doświadczenie w swojej branży, wiemy, jak wyszukiwać najlepszych pracowników do firm, z którymi współpracujemy. W jaki sposób działamy? Podczas spotkania z Tobą poznamy specyfikę Twojej firmy, oczekiwania i potrzeby, a także wspólnie określimy profil idealnego pracownika oraz wymagania względem niego. W ciągu kilku dni wrócimy do Ciebie z propozycją współpracy. 

W kolejnym etapie nasi pracownicy HR przygotowują i publikują ogłoszenia rekrutacyjne i rozpoczną działania direct search. Dodatkowo zbiorą CV i przedstawią Ci najodpowiedniejszych kandydatów, a Ty ostatecznie podejmiesz decyzję kogo zatrudnisz w swojej firmie. W Asistwork stawiamy na zadowolenie klientów z oferowanych przez nas usług, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania. 

Rekrutacja pracowników - dla kogo?

Naszym celem jest satysfakcja zarówno pracodawców, jak i kandydatów do pracy. Zależy nam na tym, aby na współpracy z naszą agencją pracy  skorzystały obie strony. Aktywnie wspieramy w procesach rekrutacyjnych duże i małe firmy z wielu różnych branż, które borykają się z brakami kadrowymi lub poszukują kandydatów o konkretnym profilu. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, aby świadczyć kompleksowe i najwyższej jakości usługi. Najważniejsza jest dla nas współpraca oparta na zaufaniu i partnerstwie, ponieważ tylko wtedy możemy mówić o skutecznej rekrutacji, która spełni Twoje oczekiwania oraz wymagania.

Zewnętrzna rekrutacja - korzyści dla pracodawców

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2022/07/shutterstock_1630630441.webp

Zewnętrzna rekrutacja pracowników niesie ze sobą wiele korzyści. Analizą aplikacji, selekcją kandydatów, umawianiem spotkań i przeprowadzaniem rozmów zajmują się nasi specjaliści w Asistwork. Powierzenie nam tych zadań to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na inne czynności związane z działalnością firmy. Największe zalety rekrutacji zewnętrznej:

 • Elastyczność kosztowa – redukcja kosztów stałych w firmie.
 • Oszczędność czasu – procesem rekrutacyjnym zajmuje się Asistwork.
 • Realizacja wszystkich etapów rekrutacji przez Asistwork.
 • Skalowalność – szybka rekrutacja kandydatów na wiele stanowisk pracy w jednej firmie.
 • Świeże spojrzenie nowych pracowników – pracownik z rekrutacji zewnętrznej może wnieść do firmy nowe pomysły i dać impuls stałym pracownikom.
 • Wizytówka firmy – promocja firmy w branży i na rynku.

Jakich pracowników rekrutujemy?

W Asistwork współpracujemy zarówno z mniejszymi, jak i większymi firmami. Przez wiele lat swojej działalności zrekrutowaliśmy dla naszych partnerów biznesowych tysiące nowych pracowników, którzy świetnie uzupełnili braki kadrowe w ich organizacjach. Szeroka baza kandydatów pozwala nam oferować pracowników na każde stanowisko pracy.

Pracownicy produkcji

Pracownicy linii produkcyjnych należą do grupy jednych z najważniejszych w firmie. Zapewniają w głównej mierze ciągłość procesów niezbędnych do funkcjonowania organizacji. Jeśli szukasz kandydata do pracy na produkcji, to znajdziemy dla Ciebie pracownika, który spełni Twoje wymagania. 

Pracownicy biurowi

W szerokiej bazie kandydatów mamy również osoby, które mają bogate doświadczenie w pracy biurowej. Bez względu na to, czy szukasz kandydata do organizowania pracy biura, czy kompletowania dokumentacji lub prowadzenia rozmów z potencjalnymi klientami, gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie kompetentnego pracownika.

Logistyka i magazynowanie

Nasza baza kandydatów do pracy obejmuje również osoby, która mają bogate doświadczenie w logistyce i magazynowaniu. Potrafią sprawnie zarządzać wszystkimi procesami na magazynie. Zapewniamy, że wybierzemy dla Ciebie kandydatów, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia do pracy na tych stanowiskach.

Pracownicy zarządzający i kierownicy działów

Kandydaci do pracy, których mamy w szerokiej bazie, potrafią również sprawnie zarządzać zespołem, rozdysponowywać zadania podległym pracownikom oraz mają wymagane kwalifikacje. Podczas rekrutacji wybierzemy kandydatów, którzy będą spełniali Twoje oczekiwania i staną się mocnym punktem kadry pracowniczej w Twojej firmie.

Pracownicy sezonowi

W Asistwork mamy także osoby chętne do podjęcia pracy sezonowej. Wszyscy kandydaci są rzetelni, zmotywowani do pracy i sumienni. Znajdziemy dla Ciebie osoby do pracy, które mają doświadczenie w wykonywaniu zadań, jakie zostaną im powierzone w Twojej firmie.

Personel techniczny

Pracownicy z personelu technicznego pomogą Ci zadbać o tereny zielone wokół firmy, czystość na halach produkcyjnych, a także zajmą się drobnymi naprawami. W zależności od charakteru stanowiska pracy, dobierzemy kandydatów, którzy będą efektywnie wykonywać powierzone im zadania.

Rekrutacja pracowników z agencją pracy Asistwork

Chcesz zaoszczędzić czas i zająć się innymi zadaniami, zamiast rekrutacją nowego pracownika? Jednocześnie musisz znaleźć odpowiednią osobę na dane stanowisko? Specjaliści HR z Asistwork zajmą się tym za Ciebie. Dopilnujemy wszelkich formalności i przedstawimy kandydatury, które będą odpowiadały profilowi pracownika, jaki nam przedstawiasz. Zaufaj agencji z wieloletnim doświadczeniem!

Rekrutacja pracowników - Krok po kroku

Jak rekrutujemy nowych pracowników dla naszych partnerów? W Asistwork mamy opracowany specjalnie do tego program, który gwarantuje, że znajdziemy dla Ciebie idealnego kandydata na wybrane stanowisko pracy. Nasi specjaliści z działu HR mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafią efektywnie profilować potencjalnych pracowników. Przedstaw nam swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą czynności związanych z procesem rekrutacyjnym!

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Proces rekrutacyjny w Asistwork jest przejrzysty i zarazem efektywny. Potwierdzeniem tego jest fakt, że dla naszych klientów znaleźliśmy już tysiące pracowników spełniających ich wymagania. Jak działamy?

Pre-selekcja

W pierwszej kolejności analizujemy aplikacje kandydatów, a następnie kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które mogą odpowiadać Twoim wymaganiom i charakterystyce stanowiska pracy. Podczas rozmowy uzyskujemy informacje na temat wykształcenia i doświadczenia. Następnie analizujemy kandydaturę oraz jakie wrażenie ogólne wywarła. 

Etap właściwy

Na tym etapie przedstawiamy kandydatom ofertę pracy i Twoją firmę. Informujemy ich o specyfice stanowiska pracy i w miarę możliwości odpowiadamy na ich wszystkie pytania. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie testu indywidualnego, który ma na celu sprawdzenie umiejętności wyciągania wniosków, a także zdolności manualnych. Następnie organizujemy testy grupowe, podczas których możemy zobaczyć, czy kandydaci potrafią ze sobą współpracować. 

Etap ostateczny

W ostatnim etapie wyłaniamy osoby, które najbardziej odpowiadają profilowi idealnego kandydata na stanowisko pracy w Twojej firmie. Kontaktujemy się również z Tobą i przedstawiamy szczegółowe raporty na temat potencjalnych pracowników. Po akceptacji kandydatur kierujemy wybrane osoby do Twojej firmy, aby mogły rozpocząć pracę.

Z naszych usług korzystają
firmy z różnych branż:

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Kontakt z nami jest prosty Skontaktuj się z nami
Odwiedź naszą agencję lub po prostu wyślij nam e-mail w dowolnym momencie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.
Adres
ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3,
50-083 (biurowiec Silver Tower Center)
https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2022/06/Asist_3.webp

  Uzupełnij pola z  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.


  Przedstaw nam swoje wymagnia

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

  KontaktAsistwork
  Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
  Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
  Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
  Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

  © 2014 – 2022 Asistwork