HOME

Rekrutacja pracowników

W Asistwork oferujemy przedsiębiorstwom profesjonalne usługi rekrutacji pracowników. Dysponujemy szeroką bazą wykwalifikowanych kandydatów do pracy, którzy są zainteresowani zatrudnieniem. Mamy bogate doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi międzynarodowymi firmami, jak i mniejszymi, które od wielu lat korzystają z naszej pomocy w zakresie HR. Specjalizujemy się w rekrutacji zmotywowanych pracowników tymczasowych, jak i stałych, w szczególności w okresie zwiększonego popytu na rynku pracy.

Wieloletnie doświadczenie agencji pracy Asistwork w rekrutacji i selekcji pracowników pozwoliło wielu firmom dynamicznie się rozwijać. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów oraz bazie pracowników, możemy w ekspresowym tempie pozyskiwać wartościowych kandydatów, którzy będą spełniali Twoje oczekiwania i wymagania co do stanowiska pracy.

Współpracując z nami odciążysz swój wewnętrzny dział HR, uwolnisz zasoby personalne, a także czasowe. Dodatkowo zoptymalizujesz swoje nakłady finansowe na dział personalny i zmniejszysz koszty pracy. W Asistwork dysponujemy specjalistami, którzy uzyskają do Twojej firmy zmotywowanych i wartościowych pracowników zarówno do prostych prac, jak i na stanowiska techniczne oraz wymagające specjalistycznej wiedzy i odpowiednich umiejętności.

Skontaktuj się z nami
Rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników - na czym polega?

W Asistwork cały proces rekrutacji skupia się na współpracy pomiędzy kandydatem a naszymi specjalistami. Mając wieloletnie doświadczenie w swojej branży, wiemy, jak wyszukiwać najlepszych pracowników do firm, z którymi współpracujemy. W jaki sposób działamy? Podczas spotkania z Tobą poznamy specyfikę Twojej firmy, oczekiwania i potrzeby, a także wspólnie określimy profil idealnego pracownika oraz wymagania względem niego. W ciągu kilku dni wrócimy do Ciebie z propozycją współpracy.

W kolejnym etapie nasi pracownicy HR przygotowują i publikują ogłoszenia rekrutacyjne i rozpoczną działania direct search. Dodatkowo zbiorą CV i przedstawią Ci najodpowiedniejszych kandydatów, a Ty ostatecznie podejmiesz decyzję kogo zatrudnisz w swojej firmie. W Asistwork stawiamy na zadowolenie klientów z oferowanych przez nas usług, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Rekrutacja pracowników - dla kogo?

Naszym celem jest satysfakcja zarówno pracodawców, jak i kandydatów do pracy. Zależy nam na tym, aby na współpracy z naszą agencją pracy skorzystały obie strony. Aktywnie wspieramy w procesach rekrutacyjnych duże i małe firmy z wielu różnych branż, które borykają się z brakami kadrowymi lub poszukują kandydatów o konkretnym profilu. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, aby świadczyć kompleksowe i najwyższej jakości usługi. Najważniejsza jest dla nas współpraca oparta na zaufaniu i partnerstwie, ponieważ tylko wtedy możemy mówić o skutecznej rekrutacji, która spełni Twoje oczekiwania oraz wymagania.

Zewnętrzna rekrutacja - korzyści dla pracodawców

Zewnętrzna rekrutacja pracowników niesie ze sobą wiele korzyści. Analizą aplikacji, selekcją kandydatów, umawianiem spotkań i przeprowadzaniem rozmów zajmują się nasi specjaliści w Asistwork. Powierzenie nam tych zadań to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na inne czynności związane z działalnością firmy. Największe zalety rekrutacji zewnętrznej:

 • Elastyczność kosztowa – redukcja kosztów stałych w firmie.
 • Oszczędność czasu – procesem rekrutacyjnym zajmuje się Asistwork.
 • Realizacja wszystkich etapów rekrutacji przez Asistwork.
 • Skalowalność – szybka rekrutacja kandydatów na wiele stanowisk pracy w jednej firmie.
 • Świeże spojrzenie nowych pracowników – pracownik z rekrutacji zewnętrznej może wnieść do firmy nowe pomysły i dać impuls stałym pracownikom.
 • Wizytówka firmy – promocja firmy w branży i na rynku.

Jakich pracowników rekrutujemy?

W Asistwork współpracujemy zarówno z mniejszymi, jak i większymi firmami. Przez wiele lat swojej działalności zrekrutowaliśmy dla naszych partnerów biznesowych tysiące nowych pracowników, którzy świetnie uzupełnili braki kadrowe w ich organizacjach. Szeroka baza kandydatów pozwala nam oferować pracowników na każde stanowisko pracy.

Pracownicy produkcji

Pracownicy linii produkcyjnych należą do grupy jednych z najważniejszych w firmie. Zapewniają w głównej mierze ciągłość procesów niezbędnych do funkcjonowania organizacji. Jeśli szukasz kandydata do pracy na produkcji, to znajdziemy dla Ciebie pracownika, który spełni Twoje wymagania.

Pracownicy biurowi

W szerokiej bazie kandydatów mamy również osoby, które mają bogate doświadczenie w pracy biurowej. Bez względu na to, czy szukasz kandydata do organizowania pracy biura, czy kompletowania dokumentacji lub prowadzenia rozmów z potencjalnymi klientami, gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie kompetentnego pracownika.

Logistyka i magazynowanie

Nasza baza kandydatów do pracy obejmuje również osoby, która mają bogate doświadczenie w logistyce i magazynowaniu. Potrafią sprawnie zarządzać wszystkimi procesami na magazynie. Zapewniamy, że wybierzemy dla Ciebie kandydatów, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia do pracy na tych stanowiskach.

Pracownicy zarządzający i kierownicy działów

Kandydaci do pracy, których mamy w szerokiej bazie, potrafią również sprawnie zarządzać zespołem, rozdysponowywać zadania podległym pracownikom oraz mają wymagane kwalifikacje. Podczas rekrutacji wybierzemy kandydatów, którzy będą spełniali Twoje oczekiwania i staną się mocnym punktem kadry pracowniczej w Twojej firmie.

Pracownicy sezonowi

W Asistwork mamy także osoby chętne do podjęcia pracy sezonowej. Wszyscy kandydaci są rzetelni, zmotywowani do pracy i sumienni. Znajdziemy dla Ciebie osoby do pracy, które mają doświadczenie w wykonywaniu zadań, jakie zostaną im powierzone w Twojej firmie.

Personel techniczny

Pracownicy z personelu technicznego pomogą Ci zadbać o tereny zielone wokół firmy, czystość na halach produkcyjnych, a także zajmą się drobnymi naprawami. W zależności od charakteru stanowiska pracy, dobierzemy kandydatów, którzy będą efektywnie wykonywać powierzone im zadania.

Rekrutacja pracowników z agencją pracy Asistwork

Chcesz zaoszczędzić czas i zająć się innymi zadaniami, zamiast rekrutacją nowego pracownika? Jednocześnie musisz znaleźć odpowiednią osobę na dane stanowisko? Specjaliści HR z Asistwork zajmą się tym za Ciebie. Dopilnujemy wszelkich formalności i przedstawimy kandydatury, które będą odpowiadały profilowi pracownika, jaki nam przedstawiasz. Zaufaj agencji z wieloletnim doświadczeniem!

Rekrutacja pracowników - Krok po kroku

Jak rekrutujemy nowych pracowników dla naszych partnerów? W Asistwork mamy opracowany specjalnie do tego program, który gwarantuje, że znajdziemy dla Ciebie idealnego kandydata na wybrane stanowisko pracy. Nasi specjaliści z działu HR mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafią efektywnie profilować potencjalnych pracowników. Przedstaw nam swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą czynności związanych z procesem rekrutacyjnym!

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Proces rekrutacyjny w Asistwork jest przejrzysty i zarazem efektywny. Potwierdzeniem tego jest fakt, że dla naszych klientów znaleźliśmy już tysiące pracowników spełniających ich wymagania. Jak działamy?

Pre-selekcja

W pierwszej kolejności analizujemy aplikacje kandydatów, a następnie kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które mogą odpowiadać Twoim wymaganiom i charakterystyce stanowiska pracy. Podczas rozmowy uzyskujemy informacje na temat wykształcenia i doświadczenia. Następnie analizujemy kandydaturę oraz jakie wrażenie ogólne wywarła.

Etap właściwy

Na tym etapie przedstawiamy kandydatom ofertę pracy i Twoją firmę. Informujemy ich o specyfice stanowiska pracy i w miarę możliwości odpowiadamy na ich wszystkie pytania. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie testu indywidualnego, który ma na celu sprawdzenie umiejętności wyciągania wniosków, a także zdolności manualnych. Następnie organizujemy testy grupowe, podczas których możemy zobaczyć, czy kandydaci potrafią ze sobą współpracować.

Etap ostateczny

W ostatnim etapie wyłaniamy osoby, które najbardziej odpowiadają profilowi idealnego kandydata na stanowisko pracy w Twojej firmie. Kontaktujemy się również z Tobą i przedstawiamy szczegółowe raporty na temat potencjalnych pracowników. Po akceptacji kandydatur kierujemy wybrane osoby do Twojej firmy, aby mogły rozpocząć pracę.

Z naszych usług korzystają firmy z różnych branż:

Solid security TUZ Unity Solid Group Perfect Cleaning Eurofinance

Kontakt z nami jest prosty

Skontaktuj się z nami

Odwiedź naszą agencję lub po prostu wyślij nam e-mail w dowolnym momencie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Adres

ul. Plac Konstytucji 3
Maja 3,
50-083 (biurowiec Silver Tower Center)

Telefon

693 602 558

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Przedstaw nam swoje wymagania

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.