Historia naszej firmy

Nasza wizja: Sukces firmy

Grupa Asistwork powstała dla osób takich jak Ty – aktywnych, zaangażowanych w pracę i poszukujących swojej szansy na lepsze perspektywy. Od ponad 25 lat wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników, którym pomagamy w rozwoju.

Skupiamy się na ludziach – ich potrzebach i oczekiwaniach, indywidualnych predyspozycjach i perspektywach. Dobieramy rozwiązania i proponujemy oferty, które są precyzyjnie dopasowane do konkretnej osoby lub wymogów danej firmy.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w znalezieniu zatrudnienia pracownikom, którzy są nim zainteresowani. Wspomagamy także przedsiębiorców, pozyskując odpowiednio wykwalifikowanych i spełniających ich wymagania pracowników. Możesz na nas liczyć niezależnie od tego, po jakiej stronie procesu rekrutacyjnego się znajdujesz.

Współpracę rozpoczynamy od analizy Twoich potrzeb i oczekiwań, tak aby pod ich kątem przygotować jak najlepszą, precyzyjnie dopasowaną ofertę. Pozostajemy do dyspozycji bez względu na to, czy chodzi o poszukiwanie pracowników do Twojej firmy, czy znalezienie dla Ciebie wymarzonego stanowiska.

Siedziba naszej agencji znajduje się we Wrocławiu, jednak na stałe współpracujemy z 18 innymi biurami w innych częściach kraju. Dzięki temu możemy wspierać przedsiębiorców i pracowników z całej Polski, pomagając w realizacji planów i marzeń zawodowych.

Zespół Asistwork składa się z doświadczonych specjalistów z szeroką wiedzą na temat rynku pracy, zasobów ludzkich, prowadzenia dokumentacji pracowniczej i rekrutacji. Możesz nam zaufać, bo wiemy, jak skutecznie i precyzyjnie poszukiwać zarówno kadry do Twojej firmy, jak i stanowisk, które spełniają Twoje wymagania jako pracownika.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań i w celu nawiązania współpracy zachęcamy do kontaktu.

Więcej niż agencja zatrudnienia

Jak możemy Ci pomóc?

Sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać.

Doświadczenie

Jesteśmy obecni w branży od ponad 25 lat. W tym czasie pomogliśmy setkom pracowników i firm – mamy nadzieję, że również Ty do nich dołączysz!

Kompetencje

Tworzymy zgrany, fachowy zespół specjalistów od rekrutacji i rynku pracy, którzy pasjonują się tym, co robią i posiadają wysokie kwalifikacje.

Indywidualne podejście

Współpraca zawsze ma indywidualny charakter i jest poprzedzona analizą Twoich potrzeb, wymagań i możliwości.

Skuteczność

Działamy z wysoką efektywnością – z powodzeniem znajdujemy pracowników spełniających Twoje oczekiwania i stanowiska, które Ci odpowiadają.

Elastyczność

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, małe przedsiębiorstwa, średnie firmy i wielkie spółki.

Rzetelność

Każde ogłoszenie dostępne w naszej ofercie jest precyzyjnie weryfikowane pod kątem wiarygodności i zgodności podawanych informacji z rzeczywistością.

Kontakt z nami jest prosty

Skontaktuj się

Odwiedź naszą agencję, lub wyślij do nas zapytanie na podany adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą. Jeżeli masz jakieś pytania, wypełnij formularz kontaktowy.

Adres

ul.Żmigrodzka 244
51-131 Wrocław

Telefon

693 602 558

E-mail

dzialhandlowy@asistwork.pl

    Uzupełnij pola z

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej