CO NAMI KIERUJE?

Nasza wizja
sukces pracownika

Jeśli poszukujesz pewnego i dobrego zatrudnienia, jesteś we właściwym miejscu. Nasze zadanie polega na znalezieniu odpowiedniego dla Ciebie stanowiska, które wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i pasuje do Twoich kwalifikacji. Skorzystaj z możliwości rozwojowych dostępnych w ramach współpracy z naszą agencją i pozyskaj satysfakcjonujące zatrudnienie!

Zapraszamy do kontaktu każdego, kto poszukuje pracy niezależnie od posiadanych umiejętności i dotychczasowych doświadczeń zawodowych. Przygotowaliśmy liczne oferty obejmujące zarówno podstawowe stanowiska o ograniczonych wymaganiach, jak i propozycje skierowane do wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. Rozwijaj się i zarabiaj więcej dzięki współpracy z naszą agencją!

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2021/04/pracownik_1.png
Doświadczenie
Działamy na rynku od przeszło 20 lat, dzięki czemu wiemy, jak wspierać pracowników w poszukiwaniu zatrudnienia.
Skuteczność
Dzięki naszym usługom możesz liczyć na szybkie znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia odpowiadającego Twoim kompetencjom.
Profesjonalizm
Nasz zespół tworzą fachowcy pracujący w branży HR od wielu lat, którzy posiadają niezbędne do tego kompetencje.
Specjalizacja
Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracy i dobieraniu stanowisk z myślą o kandydatach, którzy są nimi zainteresowani.
Wszechstronność
We współpracy z naszą agencją z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie niezależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań.
Wsparcie
Pomagamy Ci nie tylko na etapie poszukiwania pracy, ale również w formalnościach związanych z zatrudnieniem.

Pomagamy Ci w rozwojuWsłuchujemy się
w Twoje potrzeby

Naszym zadaniem jest znalezienie stanowiska, które spełnia Twoje wymagania pod każdym względem. W tym celu dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i oczekiwania, aby pod ich kątem poszukiwać najlepszego zatrudnienia dla Ciebie. Na podstawie szczegółowego wywiadu dobieramy propozycje, które odpowiadają Twoim predyspozycjom i zapewniają satysfakcję zarówno z wykonywanych obowiązków, jak i oferowanego wynagrodzenia.
Do każdej współpracy pochodzimy w sposób indywidualny. Z najwyższą uwagą wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, sprawdzając pod kich kątem zgromadzone w naszej bazie oferty pracy. Dokładnie je analizujemy z uwzględnieniem Twoich predyspozycji, oczekiwań i kompetencji, czego efektem jest znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia, które spełnia Twoje potrzeby. Zapraszamy do współpracy!
OPINIE PRACOWNIKÓW

Zaufało nam
wiele osób

Lider produkcji

To jedna z najlepiej zorganizowanych firm, dla których pracowałem. Byli gotowi mi doradzić, przeszkolić i pomóc rozwinąć karierę zawodową.

Tomek

Pracownik kompletacji towarów

Czułam się komfortowo od pierwszego dnia pracy. Koordynator jest ze mną w stałym kontakcie, wypłata zawsze w terminie. Dbają o pracownika. Polecam pracę przez tą agencję.

Danuta

Asystent ds. rekrutacji

Podczas studiów odbyłam praktyki w tej firmie, po których zostałam na etacie. Podobało mi się ze względu na świetną atmosferę, otwartość innych osób, gotowość do pomocy i dobrą komunikację między działami. Najlepsze miejsce do zdobywania doświadczenia w branży HR.

Kasia

Operator maszyn

Firma godna polecenia. Ciekawe oferty pracy zgodne z kwalifikacjami. Uczciwe zarobki i pakiet benefitów. Rzetelnie przeprowadzony proces rekrutacji i szybka decyzja o zatrudnieniu.

Adam

Magazynier

Dzięki pomocy AWG Sp. z o.o. znalazłem pracę, która pozwala na zarobienie uczciwych pieniędzy oraz na zdobycie kolejnego doświadczenia. Jest to praca w miłej i sprzyjającej atmosferze.

Dawid

Technik utrzymania ruchu

To jest moja pierwsza praca po technikum mechanicznym. Dzięki niej zdobyłem sporo doświadczenia i obycia w produkcyjnym środowisku. Taki klimat i system zmianowy nie każdemu będzie odpowiadać, ale mnie się to akurat podobało. Atmosfera w brygadzie i przychylność kierownika na na piątkę.

Krzysiek

MORE THAN JUST BUSINESS

From your problem
To real solution

Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain solutions.

STEP 1Your Problem

Proactively envisioned multimedia based operational change expertise and cross-media growth strategies.

STEP 2Our Observance

Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior operational change collaboration and idea-sharing.

STEP 3Our Suggestions

Capitalize immersion along the information highway will close the loop on focusing solely on the bottom line.

STEP 4Your Success

Seamlessly empower fully researched growth strategies and interoperable internal or organic sources.
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

Nasza czytelnia

W naszej czytelni znajdziesz informacje dla pracodawcy jak i dla pracownika.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

BĄDŹMY W KONTAKCIEZostaw swoje CV

Odwiedź naszą agencję lub po prostu wyślij nam e-mail w dowolnym momencie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

  Uzupełnij pola z


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław.

  pole obowiązkowe

  Administratorem Pana/Pani danych jest Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu: 1) udzielenia odpowiedzi na pytanie; 2) realizacji zgłoszenia wskazanego w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to: 1) realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony; 2) działania podejmowane w celu realizacji umowy). Dane będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi lub realizacji zgłoszenia, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Może Pan/Pani kontaktować się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu email: iod@asistwork.pl

  Wrocław

  Adres
  Biurowiec Silver Tower Center
  Plac Konstytucji 3 Maja 3, 12 piętro
  50-048 Wrocław

  Telefon
  723 695 630

  E-mail
  wroclaw@asistwork.pl
  Zielona Góra

  Adres
  ul. Dekoracyjna 3
  (biurowiec Novita)
  65-001 Zielona Góra

  Telefon
  607 662 266

  E-mail
  zielonagora@asistwork.pl
  Poznań

  Adres
  ul. 28 czerwca 1956 r. 177/13
  wejście od ul. Hetmańskiej
  61-485 Poznań

  Telefon
  (61) 83 21 111

  E-mail
  poznan@asistwork.pl
  Warszawa

  Adres
  ul. Al. Jerozolimskie 212a
  wejście B
  02-486 Warszawa

  Telefon
  605 123 249

  E-mail
  warszawa@asistwork.pl
  Katowice

  Adres
  ul. Karoliny 2
  parter pokój 2
  40-186 Katowice

  Telefon
  667 985 117

  E-mail
  katowice@asistwork.pl
  KontaktAsistwork
  Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
  Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
  Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
  Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

  © 2014 – 2022 Asistwork