HOME

Agencja Pracy Poznań
Asistwork

Agencja Pracy Asistwork - Oddział w Poznaniu

Agencja pośrednictwa pracy Asistwork powstała w Poznaniu z myślą o osobach, które chcą znaleźć nową pracę oraz dla pracodawców, którzy poszukują idealnego kandydata na wolne stanowisko w swojej firmie. Od ponad 25 lat spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych Klientów świadcząc dla nich usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy wiodącą agencją pracy w Poznaniu i całej Wielkopolsce. Dzięki naszym zespołom rekruterów swoją wymarzoną pracę znalazło już tysiące osób. Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów w zakresie poszukiwania pracy. Pomagamy również przedsiębiorcom, którzy poszukują idealnego kandydata na wolne stanowisko. Wsparliśmy już wiele firm, które znalazły wykwalifikowanych pracowników stanowiących trzon w ich strukturze. Niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą, czy pracownikiem, możesz liczyć na stałe wsparcie naszego zespołu specjalistów. W agencji pracy Asistwork Poznań pracują osoby, które dysponują aktualną wiedzą na temat obecnych trendów na rynku pracy, zasobów ludzkich, a także prowadzenia dokumentacji pracowniczej i rekrutacji osób na dane stanowiska. Wiemy, jak efektywnie i precyzyjnie wyszukiwać nowych pracowników do Twojej firmy, aby idealnie pasowali do profilu kandydata do pracy. W naszej agencji pracy wiemy także, jak znaleźć wymarzoną pracę w oparciu o umiejętności i kompetencje osoby poszukującej zatrudnienia.

Wypełnij formularz
Oddział w Poznaniu

Oferty pracy w Poznaniu i Wielkopolskim

Asistwork to agencja pracy tymczasowej w Poznaniu, która świadczy swoje usługi na terenie całego województwa wielkopolskiego. Mamy także swoje oddziały w innych miastach w Polsce. Dzięki temu możemy oferować szeroki pakiet usług naszym Klientom, którzy szukają pracy lub pracowników do swojego przedsiębiorstwa. Oferując pośrednictwo pracy tymczasowej w Poznaniu błyskawicznie reagujemy na zmieniające się potrzeby pracodawców oraz pracowników. Jesteśmy w gotowości, aby ich nieustannie wspierać w codziennych działaniach. Kandydaci do pracy w Poznaniu mają zagwarantowany dostęp do najszerszej bazy ofert pracy w całej Wielkopolsce.

Praca w Poznaniu czeka na ciebie !

Poznań jest miastem, które oferuje przyszłym pracownikom dostęp do jednego z największych rynków pracy w Polsce. Każdego dnia rekrutujemy nowe osoby, które chcą spełniać się zawodowo w nowej firmie. Specjalnie dla Ciebie nasza agencja pracy przygotowała oferty pracy stałej i pracy tymczasowej w Poznaniu. Podczas procesu rekrutacyjnego nasi specjaliści są cały czas do Twojej dyspozycji i pomagają przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza na rynek pracy, to świetnie trafiłeś! Pomożemy znaleźć Ci najlepsze stanowisko pracy, które będzie odpowiadało Twoim wymaganiom, umiejętnościom i kompetencjom. W bazie agencji pracy Asistwork mamy oferty pracy w Poznaniu dla osób bez doświadczenia i z doświadczeniem.

Znajdź pracę

Agencja pośrednictwa pracy Poznań - Nasze usługi

Asistwork to agencja pośrednictwa pracy, która oferuje szeroki pakiet usług dla osób poszukujących pracy, jak i pracodawców chcących znaleźć pracowników. W Warszawie oferujemy naszym klientom kilka rodzajów wsparcia. W proponowanych usługach znajduje się rekrutacja do pracy tymczasowej, stałej, a także pracowników z zagranicy. Ponadto nasza agencja pracy zajmuje się obsługą kadrowo płacową i wsparciem dla pracowników zwalnianych grupowo oraz indywidualnie.

Praca tymczasowa

Asistwork oferuje rekrutacje do pracy tymczasowej w Poznaniu. Jest to oferta skierowana do osób, które chcą podjąć się sezonowej pracy np. na okres wakacji. Dzięki współpracy z wieloma firmami z Wielkopolski, mamy dostęp do szerokiej bazy propozycji zatrudnienia w pracowników w tym charakterze. Asistwork będzie Twoim bezpośrednim pracodawcą i zyskasz stałą opiekę naszego konsultanta.

Rekrutacja pracowników

Nasze wieloletnie doświadczenie w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych dla firm z Poznania i okolic pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy odpowiedniego pracownika, który uzupełni wakat lub pracę, która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom i potrzebom.

Rekrutacja pracowników z zagranicy

Pracodawcom, którzy współpracują z Asistwork oferujemy również możliwość rekrutacji pracowników spoza Polski. W ich imieniu przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne i sporządzamy całą niezbędną dokumentację oraz załatwiamy formalności.

Payroll- obsługa kadrowo-płacowa

Obsługa kadrowo-płacowa to idealne rozwiązanie dla pracodawców. Dzięki naszym specjalistom zaoszczędzisz czas na obliczaniu składek, wypłacaniu wynagrodzeń pracownikom, czy kontrolowaniu urlopów. Pozwoli Ci to przeznaczyć go na inne zadania w firmie.

Outplacement

W Asistwork w Poznaniu oferujemy również pomoc w przypadku zwolnień indywidualnych i grupowych zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Mamy specjalnie opracowany program wsparcia, który pozwala w krótkim czasie znaleźć nowe miejsce pracy zwolnionym pracownikom. Natomiast pracodawcy mogą liczyć na pomoc w reorganizacji w strukturze firmy oraz w walce ze skutkami zwolnień.

Optymalizacja PFRON

W Asistwork w Poznaniu mamy zespół specjalistów, który opracuje dla Ciebie odpowiednie rozwiązania mające na celu ograniczenie kosztów ponoszonych z tytułu PFRON. Do wypracowania skutecznej optymalizacji PFRON przeprowadzamy audyt organizacyjny. Będzie on skutkował wskazaniem, umieszczonych w ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, przepisów umożliwiających efektywne zminimalizowanie zobowiązania względem PFRON.

Skontaktuj się z nami

Znajdź pracę w Poznaniu z naszą agencją pracy tymczasowej

Nasza agencja pośrednictwa pracy w Poznaniu pomaga znaleźć nowe stanowisko pracy, jak również nowych pracowników do firm. Dzięki szerokiej bazie ofert pracy stałej i tymczasowej, możemy zapewnić wysoką efektywność prowadzonych działań dla naszych Klientów. Jeśli jesteś osobą poszukującą zatrudnienia, wyślij nam swoje CV, a nasza agencja pracy zadba o to, abyś znalazł wymarzoną pracę. Asistwork w Poznaniu wyróżnia przede wszystkim szybkość i skuteczność działania. Nasi specjaliści doskonale znają prawo pracy i procesy legalizacji zatrudnienia osób spoza Polski. Jeśli jesteś cudzoziemcem i poszukujesz pracy w naszym kraju, również ją dla Ciebie znajdziemy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz

Agencja pracy Asistwork - Twoja pomoc na rynku pracy

Prowadzisz swoją firmę? Szukasz pracownika na nowo utworzone stanowisko? A może zwolnił się wakat, bo ktoś odszedł? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od rekrutacji. Agencja pracy Asistwork znajdzie dla Ciebie pracownika, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom.

Reputację niezawodnej agencji pośrednictwa pracy tymczasowej uzyskaliśmy dzięki skutecznej realizacji zleceń i elastycznemu podejściu do każdego naszego Klienta. Jesteśmy pewnym partnerem i możemy zagwarantować legalność podejmowanych działań. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy również pracowników zza granicy, którzy dołączą do Twojej kadry pracowniczej. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Solid security TUZ Unity Solid Group Perfect Cleaning Eurofinance

Wypełnij formularz

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Przedstaw nam swoje wymagania

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.