Agencja Pracy Poznań Asistwork

Agencja Pracy Asistwork - Oddział w Poznaniu

Agencja pośrednictwa pracy Asistwork powstała w Poznaniu  z myślą o osobach, które chcą znaleźć nową pracę oraz dla pracodawców, którzy poszukują idealnego kandydata na wolne stanowisko w swojej firmie. Od ponad 25 lat spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych Klientów świadcząc dla nich usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy wiodącą agencją pracy w Poznaniu i całej Wielkopolsce. Dzięki naszym zespołom rekruterów swoją wymarzoną pracę znalazło już tysiące osób. Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów w zakresie poszukiwania pracy. Pomagamy również przedsiębiorcom, którzy poszukują idealnego kandydata na wolne stanowisko. Wsparliśmy już wiele firm, które znalazły wykwalifikowanych pracowników stanowiących trzon w ich strukturze. Niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą, czy pracownikiem, możesz liczyć na stałe wsparcie naszego zespołu specjalistów. W agencji pracy Asistwork Poznań pracują osoby, które dysponują aktualną wiedzą na temat obecnych trendów na rynku pracy, zasobów ludzkich, a także prowadzenia dokumentacji pracowniczej i rekrutacji osób na dane stanowiska. Wiemy, jak efektywnie i precyzyjnie wyszukiwać nowych pracowników do Twojej firmy, aby idealnie pasowali do profilu kandydata do pracy.  W naszej  agencji pracy wiemy także, jak znaleźć wymarzoną pracę w oparciu o umiejętności i kompetencje osoby poszukującej zatrudnienia.

https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2022/06/shutterstock_117648706.webp


Oferty pracy w Poznaniu i Wielkopolskim


Asistwork to agencja pracy tymczasowej w Poznaniu, która świadczy swoje usługi na terenie całego województwa wielkopolskiego. Mamy także swoje oddziały w innych miastach w Polsce. Dzięki temu możemy oferować szeroki pakiet usług naszym Klientom, którzy szukają pracy lub pracowników do swojego przedsiębiorstwa. Oferując pośrednictwo pracy tymczasowej w Poznaniu błyskawicznie reagujemy na zmieniające się potrzeby pracodawców oraz pracowników. Jesteśmy w gotowości, aby ich nieustannie wspierać w codziennych działaniach. Kandydaci do pracy w Poznaniu mają zagwarantowany dostęp do najszerszej bazy ofert pracy w całej Wielkopolsce.


Praca w Poznaniu czeka na ciebie !


Poznań jest miastem, które oferuje przyszłym pracownikom dostęp do jednego z największych rynków pracy w Polsce. Każdego dnia rekrutujemy nowe osoby, które chcą spełniać się zawodowo w nowej firmie. Specjalnie dla Ciebie nasza agencja pracy przygotowała oferty pracy stałej i pracy tymczasowej w Poznaniu. Podczas procesu rekrutacyjnego nasi specjaliści są cały czas do Twojej dyspozycji i pomagają przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza na rynek pracy, to świetnie trafiłeś! Pomożemy znaleźć Ci najlepsze stanowisko pracy, które będzie odpowiadało Twoim wymaganiom, umiejętnościom i kompetencjom. W  bazie  agencji pracy Asistwork mamy oferty pracy w Poznaniu dla osób bez doświadczenia i z doświadczeniem.


Agencja pośrednictwa pracy Poznań - Nasze usługi


Asistwork to agencja pośrednictwa pracy, która oferuje szeroki pakiet usług dla osób poszukujących pracy, jak i pracodawców chcących znaleźć pracowników. W Warszawie oferujemy naszym klientom kilka rodzajów wsparcia. W proponowanych usługach znajduje się rekrutacja do pracy tymczasowej, stałej, a także pracowników z zagranicy. Ponadto nasza agencja pracy zajmuje się obsługą kadrowo płacową i wsparciem dla pracowników zwalnianych grupowo oraz indywidualnie.
Asistwork oferuje rekrutacje do pracy tymczasowej w Poznaniu. Jest to oferta skierowana do osób, które chcą podjąć się sezonowej pracy np. na okres wakacji. Dzięki współpracy z wieloma firmami z Wielkopolski, mamy dostęp do szerokiej bazy propozycji zatrudnienia w pracowników w tym charakterze. Asistwork będzie Twoim bezpośrednim pracodawcą i zyskasz stałą opiekę naszego konsultanta.
Nasze wieloletnie doświadczenie w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych dla firm z Poznania i okolic pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy odpowiedniego pracownika, który uzupełni wakat lub pracę, która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom i potrzebom.
Rekrutacja pracowników z zagranicy
Pracodawcom, którzy współpracują z Asistwork oferujemy również możliwość rekrutacji pracowników spoza Polski. W ich imieniu przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne i sporządzamy całą niezbędną dokumentację oraz załatwiamy formalności.
Payroll- obsługa kadrowo-płacowa
Obsługa kadrowo-płacowa to idealne rozwiązanie dla pracodawców. Dzięki naszym specjalistom zaoszczędzisz czas na obliczaniu składek, wypłacaniu wynagrodzeń pracownikom, czy kontrolowaniu urlopów. Pozwoli Ci to przeznaczyć go na inne zadania w firmie.
W Asistwork w Poznaniu oferujemy również pomoc w przypadku zwolnień indywidualnych i grupowych zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Mamy specjalnie opracowany program wsparcia, który pozwala w krótkim czasie znaleźć nowe miejsce pracy zwolnionym pracownikom. Natomiast pracodawcy mogą liczyć na pomoc w reorganizacji w strukturze firmy oraz w walce ze skutkami zwolnień.
W Asistwork w Poznaniu mamy zespół specjalistów, który opracuje dla Ciebie odpowiednie rozwiązania mające na celu ograniczenie kosztów ponoszonych z tytułu PFRON. Do wypracowania skutecznej optymalizacji PFRON przeprowadzamy audyt organizacyjny. Będzie on skutkował wskazaniem, umieszczonych w ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, przepisów umożliwiających efektywne zminimalizowanie zobowiązania względem PFRON.


Znajdź pracę w Poznaniu z naszą agencją pracy tymczasowej


Nasza agencja pośrednictwa pracy w Poznaniu pomaga znaleźć nowe stanowisko pracy, jak również nowych pracowników do firm. Dzięki szerokiej bazie ofert pracy stałej i tymczasowej, możemy zapewnić wysoką efektywność prowadzonych działań dla naszych Klientów. Jeśli jesteś osobą poszukującą zatrudnienia, wyślij nam swoje CV, a nasza agencja pracy zadba o to, abyś znalazł wymarzoną pracę. Asistwork w Poznaniu wyróżnia przede wszystkim szybkość i skuteczność działania. Nasi specjaliści doskonale znają prawo pracy i procesy legalizacji zatrudnienia osób spoza Polski. Jeśli jesteś cudzoziemcem i poszukujesz pracy w naszym kraju, również ją dla Ciebie znajdziemy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz


Agencja pracy Asistwork - twoja pomoc na rynku pracy


Prowadzisz swoją firmę? Szukasz pracownika na nowo utworzone stanowisko? A może zwolnił się wakat, bo ktoś odszedł? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od rekrutacji. Agencja pracy Asistwork znajdzie dla Ciebie pracownika, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom.
Reputację niezawodnej agencji pośrednictwa pracy tymczasowej uzyskaliśmy dzięki skutecznej realizacji zleceń i elastycznemu podejściu do każdego naszego Klienta. Jesteśmy pewnym partnerem i możemy zagwarantować legalność podejmowanych działań. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy również pracowników zza granicy, którzy dołączą do Twojej kadry pracowniczej. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali
nam
bt_bb_section_top_section_coverage_image
GREAT REVIEWS FOR OUR SERVICES

Trusted by some
Biggest Names

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Wypełnij formularz
https://asistwork.pl/wp-content/uploads/2022/06/Asist_2.webp

  Uzupełnij pola z  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

  pole obowiązkowe

  Administratorem Pana/Pani danych jest Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu: 1) udzielenia odpowiedzi na pytanie; 2) realizacji zgłoszenia wskazanego w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to: 1) realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony; 2) działania podejmowane w celu realizacji umowy). Dane będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi lub realizacji zgłoszenia, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Może Pan/Pani kontaktować się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu email: iod@asistwork.pl

  Przedstaw nam swoje wymagnia

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

  KontaktAsistwork
  Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
  Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
  Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
  Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

  © 2014 – 2022 Asistwork