HOME

Agencja Pracy Warszawa
Asistwork

Agencja Pracy Asistwork - Oddział w Warszawie

Agencja pracy Asistwork w Warszawie powstała z myślą o osobach, które są aktywne, zaangażowane w prace i poszukują swojej życiowej drogi zawodowej. Od ponad 14 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pracodawców oraz pracowników, którym pomagamy w rozwoju osobistym. Jesteśmy wiodącą agencją pracy w Warszawie i całym województwie mazowieckim, dzięki której wymarzoną pracę w Warszawie i najlepszych pracowników znalazło już wielu Klientów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w znalezieniu zatrudnienia osobom, które są nim zainteresowane. Wspomagamy również przedsiębiorców, którzy poszukują odpowiednich pracowników, mających stanowić ważne ogniwo w strukturze ich firmy. Niezależnie od tego, po której stronie procesu rekrutacyjnego się znajdujesz, możesz liczyć na nasze wsparcie.

W naszej agencji pracy Asistwork Warszawa pracują wykwalifikowani specjaliści, posiadający szeroką wiedzę na temat rynku pracy, zasobów ludzkich, prowadzenia rekrutacji i dokumentacji pracowniczej. Wiemy, jak skutecznie i precyzyjnie wyszukiwać pracowników do Twojej firmy, jak również stanowisk pracy, odpowiadającym wymaganiom i kompetencjom pracowników.

Wypełnij formularz
Oddział w Warszawie

Oferty pracy w Warszawie i Mazowieckim

Asistwork to agencja pracy tymczasowej i firma doradztwa personalnego, która świadczy swoje usługi na terenie całej Polski, jednak dużą część swoich działań koncentruje w Warszawie i województwie mazowieckim. Z naszych usług korzystają zarówno osoby poszukujące swojej nowej pracy, jak i firmy, które chcą zatrudnić wykwalifikowanych pracowników. Świadcząc usługi pośrednictwa pracy w Warszawie, błyskawicznie reagujemy na potrzeby pracodawców i pracowników. Jesteśmy zawsze blisko nich i wspieramy w codziennych działaniach. Kandydaci do pracy mają zagwarantowany dostęp do największego rynku pracy w Polsce - w Warszawie i województwie mazowieckim.

Praca w Warszawie czeka na Ciebie!

Warszawa to miasto, które oferuje przyszłym pracownikom dostęp do bardzo szerokiego rynku pracy. Codziennie rekrutujemy nowe osoby, które chcą spełniać się zawodowo w nowych firmach. Specjalnie dla Ciebie mamy przygotowane oferty stałego zatrudnienia, jak i pracy tymczasowej w Warszawie i województwie mazowieckim. W trakcie procesu rekrutacyjnego jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji i pomagamy przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli dopiero wkraczasz na rynek pracy lub chcesz zmienić pracodawcę, to świetnie trafiłeś! W swojej bazie mamy oferty pracy w Warszawie dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia.

Znajdź pracę

Agencja pracy Warszawa - Nasze usługi

Asistwork to agencja pośrednictwa pracy w Warszawie, która oferuje szeroki pakiet usług dla osób poszukujących pracy, jak i pracodawców chcących znaleźć pracowników. W Warszawie oferujemy naszym klientom kilka rodzajów wsparcia. W proponowanych usługach znajduje się rekrutacja do pracy tymczasowej, stałej, a także pracowników z zagranicy. Ponadto nasza agencja pracy zajmuje się obsługą kadrowo płacową i wsparciem dla pracowników zwalnianych grupowo oraz indywidualnie.

Praca tymczasowa

Rekrutacja na stanowiska do pracy tymczasowej to usługa dedykowana osobom, które chcą znaleźć zatrudnienie w Warszawie np. na okres wakacji. Współpracujemy z wieloma firmami, które oferują tego rodzaju stanowiska pracy, dlatego też możesz liczyć na szeroką ofertę w tym zakresie. Asistwork będzie Twoim bezpośrednim pracodawcą, dzięki czemu zyskasz stałą opiekę naszego Konsultanta.

Rekrutacja pracowników

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, przeprowadzamy w imieniu naszych klientów cały proces rekrutacyjny pracownika. Począwszy od analizy potrzeb po rekomendacje najodpowiedniejszych osób na dane stanowisko. Gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie idealnego pracownika, który zasili Twoją kadrę i będzie rzetelnie realizował powierzone mu zadania.

Rekrutacja pracowników z zagranicy

Pracodawcom współpracującym z nami oferujemy nie tylko możliwość znalezienia wykwalifikowanego pracownika z Polski, ale także i zza granicy. Ponadto załatwiamy w imieniu kandydatów do pracy wszystkie formalności związane z ich zatrudnieniem. Pracodawcy i pracownicy nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur, ponieważ wszystkim zajmuje się nasz zespół.

Payroll- obsługa kadrowo-płacowa

Usługa payroll, czyli obsługi kadrowo-płacowej jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią outsourcingu, który również oferujemy. Obliczanie składek, wypłaty wynagrodzeń, kontrolowanie urlopów oraz wykonywanie wielu innych obowiązków spoczywa na barkach naszego zespołu. Dzięki temu pracodawcom odchodzą kolejne obowiązki, a wolny czas mogą oni przeznaczyć na inne zadania.

Outplacement

W Asistwork oferujemy również outplacement. Pomagamy pracownikom oraz pracodawcom rozwiązać kwestie zwolnień grupowych lub indywidualnych. Dysponujemy specjalnie przygotowanym programem wsparcia, który pozwala łatwiej poradzić sobie osobom zatrudnionym z utratą pracy. Nasi konsultanci pomagają w szybkim znalezieniu nowego zatrudnienia, a nawet w założeniu własnej działalności gospodarczej.

Optymalizacja PFRON

W Asistwork w Warszawie nasi specjaliści dysponują specjalnie opracowanym programem do optymalizacji PFRON. Jest to proces, który pozwala zminimalizować obciążenia w przedsiębiorstwie z tytułu odprowadzanej składki na rzecz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Podstawą naszej usługi jest skoncentrowanie się na czynnikach kosztotwórczych, a nie na samej wysokości składki.

Skontaktuj się z nami

Znajdź pracę w Warszawie z naszą agencją pracy tymczasowej

Agencja pracy Asistwork oferuje pomoc w znalezieniu zatrudnienia osobom poszukującym pracy stałej, jak i tymczasowej. Jeśli jesteś zaangażowany, ambitny i nie lubisz siedzieć bezczynnie, to z pewnością znajdziemy dla Ciebie pracę w jednej z warszawskich firm. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV, a my na bieżąco będziemy informować Cię o nowych ogłoszeniach, które odpowiadają Twojemu profilowi pracownika. Niezależnie od tego, czy wracasz na rynek pracy, czy też szukasz pierwszego pracodawcy, w agencji pracy tymczasowej Asistwork zrobimy wszystko, abyś znalazł wymarzoną pracę w Warszawie lub jej okolicach. Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z wieloma firmami, które stale poszukują nowych osób do swojej kadry pracowniczej. Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenia o realizacji celów zawodowych. Skontaktuj się z naszą agencją pracy, a my pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego miejsca zatrudnienia.

Agencja pracy Asistwork - Twoja pomoc na rynku pracy

Asistwork to agencja pośrednictwa pracy w Warszawie, która oferuje pomoc zarówno osobom szukającym zatrudnienia, jak i przedsiębiorstwom, którzy szukają do swojego zespołu pracowników. Jeśli nie masz czasu na znalezienie osoby na dane stanowisko, przekaż nam konkretne wymagania, a my w krótkim czasie znajdziemy odpowiedniego kandydata. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, dla których zrekrutowaliśmy tysiące pracowników. W bazie agencji pracy Asistwork mamy tysiące kontaktów do osób, które aktywnie poszukują nowego stanowiska pracy. Dzięki temu możemy znaleźć idealnego kandydata do Twojego przedsiębiorstwa, który wzmocni kadrę pracowniczą i pozwoli jeszcze efektywniej rozwijać się firmie. Gwarantujemy, że znajdziemy kandydatów, którzy spełnią Twoje wymagania i będą mieli oczekiwane kompetencje oraz doświadczenie w branży. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Solid security TUZ Unity Solid Group Perfect Cleaning Eurofinance

Wypełnij formularz

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Przedstaw nam swoje wymagania

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.