HOME

Agencja Pracy Wrocław
Asistwork

Agencja Pracy Asistwork - Oddział we Wrocławiu

Asistwork to agencja pracy tymczasowej i stałej, która działa na rynku od ponad 14 lat. Wspieramy osoby poszukujące nowej pracy, jak i pracodawców, którzy są gotowi zatrudnić nowych pracowników. Jako wiodący pośrednik pracy we Wrocławiu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Efektem naszych wieloletnich działań jest satysfakcja naszych Klientów ze świadczonych usług. Dzięki staraniom naszej agencji pracy swoją pracę znalazło już tysiące osób z województwa dolnośląskiego.

Naszym Klientom, zarówno kandydatom do pracy, jak i przedsiębiorcom, którzy ich poszukują, gwarantujemy kompleksową obsługę i stałą opiekę naszych konsultantów. Przez wiele lat naszej działalności wsparliśmy wiele wrocławskich firm, które zatrudniły wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Bez względu na to, czy szukasz pracy, czy zatrudnienia, zachęcamy do kontaktu z nami! Gwarantujemy satysfakcję z oferowanych usług naszej agencji pracy oraz spełnienie wszystkich wymagań.

Agencja pracy tymczasowej Asistwork dysponuje wieloma zespołami specjalistów do spraw rekrutacji pracowników i administracji. Mając aktualną wiedzę na temat rynku pracy oraz doświadczeniu, pomagają znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy i zatrudnienie dla potencjalnych pracowników. Nieustannie i efektywnie wspieramy przedsiębiorców oraz osoby chcące rozwijać się w nowej lub tej samej branży. Dowodem tego jest współpraca naszej agencji pracy z największymi firmami we Wrocławiu i województwie dolnośląskim.

Wypełnij formularz
Oddział we Wrocławiu

Oferty pracy we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

Agencja pracy Asistwork we Wrocławiu oferuje szeroki pakiet usług dla swoich Klientów. Mamy także oddziały na terenie całego kraju, w tym w największych miastach jak np. w Poznaniu, Warszawie, czy Katowicach. Dzięki temu możemy znaleźć oferty pracy w każdym województwie w naszym kraju. Proponując usługi pośrednictwa pracy reagujemy błyskawicznie na potrzeby rynku. Szeroka kadra specjalistów jest cały czas do dyspozycji naszych Klientów, aby efektywnie wspierać ich w działaniach. Kandydaci do pracy we Wrocławiu mogą liczyć również na stała opiekę konsultanta agencji pracy , który pomoże im przebrnąć przez wszystkie etapy procesów rekrutacyjnych.

Praca we Wrocławiu czeka na ciebie !

Wrocław jest miastem, które oferuje potencjalnym pracownikom dostęp do dużego rynku pracy. Również przedsiębiorcy mogą liczyć na to, że znajdą w tym mieście oraz województwie dolnośląskim wykwalifikowanych pracowników o określonym profilu. Każdego dnia agencja pracy Asistwork w imieniu naszych Klientów rekrutujemy nowe osoby chętne do podjęcia pracy w jednej z wrocławskich firm. Specjalnie dla nich mamy przygotowane oferty pracy we Wrocławiu – tymczasowej i stałej, a także inne usługi dedykowane pracodawcom. W trakcie procesu rekrutacyjnego jesteśmy stale do dyspozycji kandydatów i pomagamy przygotować się im do rozmów kwalifikacyjnych, aby wypadli na nich jak najlepiej. Jeśli jesteś osobą, która szuka zatrudnienia lub chce zmienić swoje życie zawodowe, to zapraszamy do kontaktu!

Znajdź pracę

Agencja pośrednictwa pracy we Wrocławiu - Nasze usługi

Asistwork jako agencja pośrednictwa pracy we Wrocławiu ma przygotowany bogaty pakiet usług dla swoich Klientów. Oferujemy między innymi pomoc w znalezieniu pracowników do pracy stałej i tymczasowej, a także obsługę kadrowo-płacową i wsparcie w przypadku zwolnień indywidualnych oraz grupowych.

Praca tymczasowa

Jeśli szukasz ofert pracy tymczasowej, to nasi rekruterzy z pewnością znajdą najlepszą z nich, która będzie indywidualnie dopasowana do Twoich wymagań. Wspieramy także przedsiębiorców chcących pozyskać z rynku najzdolniejszych i najefektywniejszych pracowników np. na okres wakacyjny. Agencja pracy tymczasowej Asistwork będzie Twoim bezpośrednim przełożonym, dzięki czemu będziesz miał zapewnioną opiekę naszego konsultanta.

Rekrutacja pracowników

Szukasz stałego zatrudnienia? A może zależy Ci na pracownikach, którzy nie tylko będą efektywni, ale także zaangażowani w procesy przedsiębiorstwa? Dysponujemy bazą najlepszych ofert pracy stałej we Wrocławiu i całym województwie dolnośląskim. Pozwala nam to znaleźć zatrudnienie na stanowisku, które będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom. Pracodawcy z kolei mogą liczyć na to, że znajdziemy dla nich najlepszych kandydatów do zasilenia kadry pracowniczej.

Rekrutacja pracowników z zagranicy

Mając na uwadze obecnie panujące trendy na rynku pracy i chęć zatrudniania obcokrajowców, oferujemy także rekrutacje pracowników zza granicy. W imieniu kandydatów oraz przedsiębiorców załatwiamy wszelkie formalności. Wszystkimi dokumentacjami zajmują się nasi specjaliści, którzy mają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w procesach rekrutacyjnych obcokrajowców.

Payroll- obsługa kadrowo-płacowa

Asistwork we Wrocławiu oferuje także usługę payroll. Nasi pracownicy zajmą się wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą kadrowo-płacową. Świadczymy usługi wypłaty wynagrodzeń pracowniczych, kontroli urlopów, a także obliczania składek i wykonywania wielu innych spraw administracyjno-kadrowych. Dzięki temu pracodawcy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, które następnie można przeznaczyć na realizację innych celów firmowych.

Outplacement

Wspieramy również pracowników oraz pracodawców we Wrocławiu w przypadku zwolnień indywidualnych i grupowych. Opracowany przez naszych specjalistów program pozwala osobom zwolnionym szybciej znaleźć nowe zatrudnienie, a nawet otworzyć własną działalność gospodarczą. Z kolei pracodawcom pomagamy w reorganizacji struktur przedsiębiorstwa, aby zostały zachowane wszystkie procesy ciągłości pracy.

Optymalizacja PFRON

W Asistwork we Wrocławiu mamy zespół specjalistów, którzy mogą zaproponować szereg procesów w celu wygenerowania oszczędności związanych z PFRON. Propozycje działań są dostosowywane indywidualnie do każdego naszego Klienta na podstawie przeprowadzonego audytu. Jeśli chcesz zminimalizować składkę na PFRON, to zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Znajdź pracę we Wrocławiu z naszą agencją pracy tymczasowej

W agencji pracy Asistwork we Wrocławiu oferujemy możliwość znalezienia odpowiedniego stanowiska pracy dla osoby o konkretnych kwalifikacjach. Jeśli jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i rzetelnie wykonujesz powierzone przez pracodawcę zadania, to z pewnością znajdziemy dla Ciebie angaż w jednej z wrocławskich firm. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje CV, a my na bieżąco będziemy informować Cię o pojawiających się ofertach pracy odpowiadającym Twoim kompetencjom. Nasi konsultanci zrobią wszystko, abyś znalazł zatrudnienie możliwie najszybciej. Agencja pośrednictwa pracy Asistwork działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży rekrutacji pracowników. Niezależnie od tego, czy jest to praca tymczasowa, czy stała, stwarzamy kandydatom optymalne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Agencja pracy Asistwork - Twoja pomoc na rynku pracy

Szukasz pracownika do swojego przedsiębiorstwa? Chcesz wzbogacić kadrę pracowniczą o kolejną wartościową osobę? Zgłoś się do naszej agencji pracy ! Znajdziemy dla Ciebie pracownika, który będzie spełniał Twoje oczekiwania i wymagania. Przekaż nam dokładne informacje o wolnym stanowisku pracy, a my zajmiemy się rekrutacją pracowników i wszystkimi niezbędnymi formalnościami. W naszej bazie pracowników znajdują się także osoby spoza granic Polski. Dzięki temu agencja pracy Asistwork może zaoferować kandydatów, którzy będą spełniali Twoje oczekiwania, a przy tym zajmiemy się również legalizacją ich zatrudnienia. Gwarantujemy wysoką efektywność naszych działań.
Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Solid security TUZ Unity Solid Group Perfect Cleaning Eurofinance

Wypełnij formularz

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Przedstaw nam swoje wymagania

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.