HOME

Agencja Pracy Zielona Góra
Asistwork

Agencja Pracy Asistwork - Oddział w Zielonej Górze

Asistwork jest agencją pośrednictwa pracy, która działa na terenie całej Polski. Od 25 lat wspieramy osoby poszukujące zatrudnienia oraz pracodawców, którzy szukają na rynku pracy nowych pracowników. Jako wiodąca agencja pracy w Zielonej Górze gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, czego efektem jest zadowolenie naszych Klientów. Dzięki naszym specjalistom nowe zatrudnienie znalazło już tysiące osób w całym województwie lubuskim.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę oraz stałą opiekę konsultantów. Pomagamy zarówno firmom w znalezieniu nowych pracowników, jak i osobom, które chcą realizować swoje cele zawodowe. Przez kilkadziesiąt lat swojej działalności wsparliśmy wielu przedsiębiorców, którzy zatrudnili wykwalifikowanych pracowników. Bez względu na to, czy szukasz zatrudnienia, czy też nowej osoby do swojego zespołu, możesz się do nas zgłosić. Gwarantujemy satysfakcję z oferowanych usług oraz to, że spełnimy Twoje oczekiwania.

W naszej agencji pracy tymczasowej Asistwork pracuje sztab specjalistów, dysponujących aktualną wiedzą o obecnej sytuacji na rynku pracy. Dzięki swojemu doświadczeniu pomagają znaleźć idealnych kandydatów na wybrane stanowisko oraz zatrudnienie spełniające oczekiwania przyszłych pracowników. Efektywnie wspieramy przedsiębiorców i ludzi poszukujących zatrudnienia w Zielonej Górze, czego dowodem jest współpraca z największymi firmami w województwie lubuskim.

Wypełnij formularz
Oddział w Zielonej Górze

Oferty pracy w Zielonej Górze i w Lubuskiem

W Asistwork w Zielonej Górze oferujemy szeroki pakiet usług dla swoich Klientów. Mamy również oddziały w całej Polsce, co pozwala nam wyszukiwać oferty pracy na terenie całego kraju. Oferując usługi pośrednictwa pracy w województwie lubuskim, reagujemy natychmiast na potrzeby rynku, czyli pracowników i pracodawców. Dzięki szerokiej kadrze specjalistów do spraw rekrutacji jesteśmy w nieustannej gotowości, aby wspierać ich w swoich działaniach. Kandydaci do pracy w Zielonej Górze mogą także liczyć na pomoc naszych konsultantów, którzy przeprowadzą ich przez procesy rekrutacyjne.

Praca w Zielonej Górze czeka na ciebie !

Zielona Góra to miasto, które dysponuje szerokim rynkiem pracy. Dzięki temu można znaleźć na nim zarówno wykwalifikowanych pracowników, jak i przedsiębiorstwa oferujące atrakcyjne warunki zatrudnienia. Specjalnie dla kandydatów do pracy oraz firm mamy przygotowane usługi, które z pewnością spełnią ich oczekiwania. Jeśli jesteś osobą szukającą nowej pracy, to idealnie trafiłeś. W swojej bazie mamy tysiące ofert pracy tymczasowej i stałej z całego województwa lubuskiego. Znajdziemy dla Ciebie stanowisko, które będzie odpowiadało Twoim preferencjom oraz wymaganiom. Możesz także na nas liczyć na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.

Znajdź pracę

Agencja pośrednictwa pracy Zielona Góra - Nasze usługi

Asistwork agencja pośrednictwa pracy tymczasowej i stałej, oferuje swoim Klientom bardzo szeroki pakiet usług, który jest stale dopasowywany do potrzeb panujących na rynku zatrudnienia. Zapewniamy wsparcie dla firm w postaci przeprowadzania rekrutacji do pracy tymczasowej i stałej, a także zagranicznych pracowników. Nasz zespół może dodatkowo zająć się obsługą kadrowo-płacową, a także wesprzeć przedsiębiorców i ich pracowników w przypadku zwolnień grupowych, czy indywidualnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Praca tymczasowa

Szukasz pracy tymczasowej? Jesteś pracodawcą, który zatrudnia pracowników na określony czas, np. na okres wakacji? Zajmujemy się zarówno rekrutacją, jak i wyszukiwaniem tego typu ofert pracy w Zielonej Górze i całym województwie lubuskim. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, który będzie odpowiadał profilem do Twoich wymagań. Dla pracowników wyszukamy w bazie ofert pracy, które spełnią ich oczekiwania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Rekrutacja pracowników

W swojej bazie mamy także liczne oferty pracy stałej w Zielonej Górze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą związać swoją przyszłość z określonym stanowiskiem pracy. Przeprowadzamy wstępną rekrutację za naszych Klientów, dzięki czemu mogą oni zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na realizację innych zadań. Przyszli pracownicy mogą dodatkowo liczyć na wsparcie opiekuna, na każdym etapie rozmów kwalifikacyjnych.

Rekrutacja pracowników z zagranicy

Odpowiadając na potrzeby rynku, jakie generowane są w XXI wieku, w Asistwork oferujemy także możliwość rekrutacji pracowników zza granicy. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności z zatrudnieniem nowego pracownika. Natomiast w imieniu kandydatów zajmiemy się niezbędną dokumentacją, aby mogli oni wykonywać swoją pracę.

Payroll- obsługa kadrowo-płacowa

Obsługa kadrowo-płacowa to szereg czynności, które często pochłaniają bardzo dużo czasu i wiążą się z zatrudnieniem dodatkowych osób do kadr. Nasi specjaliści zajmują się między innymi wypłacaniem wynagrodzeń pracownikom, kontrolowaniem urlopów, czy sporządzaniem dokumentacji. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze!

Outplacement

Przeprowadzasz zwolnienia grupowe w firmie? Jesteś pracownikiem, który otrzymał informację o zwolnieniu? Dzięki opracowanemu programowi przez naszych specjalistów, wspieramy zarówno pracowników, jak i pracodawców w tym trudnym okresie. Pomagamy w znalezieniu nowego zatrudnienia, a także w otwarciu własnej działalności gospodarczej.

Optymalizacja PFRON

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy w Asistwork w Zielonej Górze model biznesowy dający realne szanse na ograniczenie kosztów związanych z PFRON. Na podstawie przeprowadzonego audytu przez naszych specjalistów, opracowujemy raport obejmujący ocenę stanu faktycznego i potencjał oszczędnościowy. Stosując się do naszych zaleceń możesz ograniczyć koszty z tytułu PFRON.

Skontaktuj się z nami

Znajdź pracę w Zielonej Górze z naszą agencją pracy tymczasowej

Szukasz pracy w Zielonej Górze na własną rękę? Żadna z ofert pracy Ci nie odpowiada lub nie spełnia Twoich oczekiwań? Wystarczy, że dostarczysz nam swoje CV, a nasz zespół będzie na bieżąco przedstawiał Ci stanowiska, które będą dopasowane do Twojego profilu pracownika. Zaproponujemy Ci ciekawe oferty pracy w Zielonej Górze w sprawdzonych firmach, z którymi współpracujemy. Przygotujemy najlepsze propozycje, które z pewnością będą spełniały Twoje oczekiwania. Dzięki naszym rekruterom znajdziesz wymarzoną pracę, rozwiniesz się zawodowo, a także zdobędziesz nowe doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Agencja pracy Asistwork - Twoja pomoc na rynku pracy

Znalezienie wykwalifikowanego pracownika to często czasochłonne zadanie. Dlatego oferujemy pomoc w znalezieniu kandydata, który idealnie będzie pasował do opisanego stanowiska pracy. Przeprowadzimy proces rekrutacji za Ciebie, a Ty zaoszczędzić czas, który będziesz mógł przeznaczyć na dalsze rozwijanie swojej firmy. Agencja pośrednictwa pracy Asistwork w Zielonej Górze zajmuje się również kompleksową obsługą zatrudnienia pracowników spoza granic Polski. Począwszy od rekrutacji po staranną selekcję kandydatów do pracy tymczasowej i stałej. Pomagamy także w uzyskaniu niezbędnych dokumentów legalizujących ich pracę. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Solid security TUZ Unity Solid Group Perfect Cleaning Eurofinance

Wypełnij formularz

  Uzupełnij pola z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko....więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 02-676 Wrocław....więcej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asistwork Sp. z o.o., adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Przedstaw nam swoje wymagania

  Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.