Znajdź prace w BSH

Odkryj możliwości pracy w BSH we Wrocławiu!

logo BSH

Kim Jesteśmy?

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. To globalna sieć wyjątkowych ludzi i silnych marek, takich jak marek Bosch, Siemens, Gaggenau. Jako wiodący producent urządzeń i rozwiązań dla domu, przyczyniamy się do tego, aby życie ludzi było łatwiejsze. Wszyscy w BSH koncentrują się na innowacyjności, dlatego oferujemy fascynujące możliwości pracy dla tych, którzy chcą coś zmienić. Nasi pracownicy stale się rozwijają, ucząc się od siebie nawzajem i inspirując się nawzajem.

BSH posiada w Polsce 6 fabryk. W 3 łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w 2 wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej fabryce w Głogowie Małopolskim – małe AGD. Oprócz produkcji, BSH w Polsce, posiada centra usług wspólnych w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centrum Badań i Rozwoju w Łodzi oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.agania.

Dlaczego warto pracować w firmie?

Każdy pracownik BSH odgrywa ważną rolę w kształtowaniu cyfrowej przyszłości oraz opracowywanie produktów i rozwiązań idealnie dopasowanych do konsumenta. Rewolucja cyfrowa dopiero się rozpoczęła, a my jesteśmy na nią jak najbardziej gotowi. Kształtujemy przyszłość, wykorzystując innowacyjne technologie do tworzenia nowych możliwości dla klientów. Jutro jest naszym domem. Spraw, aby był również Twój, i dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź, jak pracujemy

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy umowę o pracę tymczasową z realną możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez BSH!

Wysokie standardy bezpieczeństwa i stabilne zatrudnienie

Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez BSH

Przyjazne i kompleksowe wdrożenie

Opiekę trenerów na stanowisku pracy

Szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje w Centrum Treningowym

Dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych APT: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

Odkryj możliwości pracy w BSH we Wrocławiu!

Oferujemy doskonałe perspektywy kariery dla osób, które są gotowe na zmiany. Chcesz do nas dołączyć?

To świetnie! W BSH znajdziesz odpowiednią pracę.

dolnośląskie 01.02.2024

dolnośląskie 01.02.2024

dolnośląskie 01.02.2024

dolnośląskie 01.02.2024