Asistwork — laureat rankingu „Diamenty Forbesa 2023”

8 listopada, 2022
Forbes-Asistwork

Ranking Diamenty Forbesa

Uczciwość i przejrzystość oferty to tylko dwa z wielu kryteriów, jakie należy spełnić, aby znaleźć się wśród laureatów prestiżowego wyróżnienia w rankingu miesięcznika Forbes – Diamenty Forbesa.

Aby zyskać prestiżowe wyróżnienie miesięcznika Forbes i znaleźć się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Forbesa, należy dowieść swojej skuteczności w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu, co w obecnych czasach globalnego kryzysu ekonomicznego nie jest łatwe. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że tworzymy silny brand, stanowiący źródło inspiracji dla innych i zyskujący na znaczeniu w branży, w której działamy.

Asistwork — laureat rankingu 2023

Firma Asistwork znalazła się wśród laureatów rankingu Diamenty Forbesa w edycji 2023, na którą trafiły marki oceniane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. W tej metodzie brane są pod uwagę takie kluczowe kryteria jak wyniki finansowe (w tym przypadku za lata 2017-2021), wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych. Wszystko to decyduje o tym, że firma jest godna zaufania i doskonale radzi sobie w każdych warunkach, odpowiadając na potrzeby swoich klientów.

Dziękujemy naszym Klientom! To właśnie dzięki ich zaufaniu zdobyliśmy uznanie jury tego prestiżowego rankingu. Dzięki Wam drodzy Klienci możemy wciąż się rozwijać i jesteśmy zmotywowani do działań, które pozwolą nam być obecnymi w rankingu Diamentów Forbesa w kolejnych latach.

KontaktAsistwork
Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

© 2014 – 2022 Asistwork