Jakie są sposoby na kontakt z agencją pośrednictwa pracy?

12 kwietnia, 2022

Każda profesjonalnie funkcjonująca agencja, firma bądź instytucja musi być otwarta dla obecnych i potencjalnie przyszłych klientów. W tym celu należy zadbać o bezproblemowe możliwości kontaktu dla wszystkich osób zainteresowanych skorzystaniem z danych usług. Szerokie działania w tym zakresie poczyniła nasza agencja zatrudnienia. W tym artykule przedstawimy różne metody, dzięki którym można skontaktować się z naszymi pracownikami.

Formularz kontaktowy na stronie internetowej

Nie da się podważyć kluczowego znaczenia Internetu w dzisiejszym biznesie. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stworzyliśmy specjalny formularz kontaktowy. Zamieściliśmy go oczywiście na naszej stronie internetowej. Korzystanie z tego formularza jest niezwykle łatwe. Ponadto został on przystosowany do prawidłowego działania na komputerach stacjonarnych oraz wszystkich urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, czy tablety.

Wystarczy tylko wypełnić wyszczególnione pola: imię, adres e-mailowy, temat konkretnej sprawy oraz treść wiadomości. Należy również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty naszej agencji pośrednictwa pracy. Następnie pozostało już tylko wysłanie formularza i poczekanie na odpowiedź, której udzielamy w możliwie jak najszybszym czasie.

Poczta elektroniczna

Za pomocą Internetu można komunikować się na wiele sposobów. Oprócz formularza kontaktowego umieszczonego na stronie internetowej zachęcamy także do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną. To równie łatwa metoda wyróżniającą się szybkością i wygodą. Dosłownie w każdej chwili można wysłać wiadomość zawierającą nie tylko tekst, ale również załączniki takie jak różnego rodzaju pliki, czy zdjęcia. Można więc stwierdzić, że poczta elektroniczna ma wszystko, czego potrzeba do szybkiego kontaktu z agencją zatrudnienia.

Kontakt telefoniczny

W obecnych czasach trudno znaleźć osobę aktywną zawodowo, która nie posiada telefonu komórkowego. Nie powinien być więc żadnym zaskoczeniem fakt, że z agencją zatrudnienia można skontaktować się właśnie takim sposobem. Nasi pracownicy są zawsze mili i otwarci na konsultacje telefoniczne z klientami, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej właśnie opcji.

Osobiście odwiedź agencję zatrudnienia

Nie wszyscy preferują kontakt na odległość, jednakże dla takich osób również przygotowaliśmy interesujące rozwiązanie. Mamy tu na myśli bezpośrednie odwiedzenie naszej agencji pracy tymczasowej. Mowa tu rzecz jasna o wizycie stacjonarnej – w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy przygotowani pod każdym względem zarówno lokalizacyjnym, jak i merytorycznym, aby przyjąć wszystkich zainteresowanych świadczonymi przez nas usługami. Obsługa klienta w agencji zatrudnienia stoi na bardzo wysokim poziomie i cechuje ją pełen profesjonalizm.

Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej agencji pracy

Wiesz już, jakimi metodami możesz się skontaktować z agencją pośrednictwa pracy, więc nadszedł czas na poznanie szczegółów. W tym celu zachęcamy do odwiedzenia zakładki kontakt zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Znajdziesz w niej między innymi specjalny formularz kontaktowy gotowy do wypełnienia. Oprócz niego poznasz nasz adres e-mail, numer telefonu oraz dokładną lokalizację siedziby agencji zatrudnienia. Dzięki pozyskaniu tych informacji nic nie będzie już stało na przeszkodzie kontaktu z nami. Sam decydujesz, którą metodę wybierzesz. Niezależnie od Twojego wyboru jednego możesz być pewien – zawsze uzyskasz oczekiwaną pomoc.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że dokładnie omówiliśmy sposoby kontaktu z agencją pośrednictwa pracy. Niezależnie, czy zadzwonisz, wypełnisz specjalny formularz, wyślesz wiadomość za pomocą poczty elektronicznej, czy złożysz wizytę osobistą – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza agencja jest otwarta dla potrzeb zarówno osób szukających zatrudnienia, jak i pracodawców chcących wzmocnić swoją kadrę. Nie zwlekaj już ani minuty dłużej i skontaktuj się z nami, a na pewno się dogadamy!

KontaktAsistwork
Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która pomaga dotrzeć do kandydatów w 18 lokalizacjach w Polsce.
Nasze biuraGdzie nas znajdziesz?
Skontaktuj się z namiZnajdziemy rozwiązanie
Jesteśmy firmą z doświadczeniem, od 8 lat tworzymy Polski rynek. Pomagamy kandydatom w budowaniu ich kariery, a klientom w znalezieniu odpowiedniego pracownika.

© 2014 – 2022 Asistwork